חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הקונדיטורית כוכבת משחקי השף הילה בידרמן חברה לקמפיין הדיגיטלי של רשת ZAGA פינות אוכל

רשת זגה תשיק את הקולקציה החדשה של פינות האוכל בקמפיין דיגיטלי בהשקעה הנאמדת בכ – 500 אלף שח

צילום: אילן בנדנה (הגדל)
צילום: אילן בנדנה

רשת ZAGA (זגה), המתמחה בעיצוב פינות אוכל, משיקה את קולקציית פינות האוכל והכיסאות  בקמפיין דיגיטלי רחב, בהשקעה הנאמדת בכ- 500 אלף ₪.


מי שנבחרה להוביל את הקמפיין היא כוכבת משחקי השף, הקונדיטורית הידועה: הילה בידרמן אשר תיצור סרטונים החושפים שיטות ועצות לאירוח בשילוב הגשת הקולינריה על שולחנות האוכל.   

הילה בידרמן הינה בוגרת בית הספר הגבוה ללימודי קונדיטוריה של אסטלה ואוטודידקטית בתחום הקולינריה. בידרמן מתמחה במטבח ים תיכוני בדגש על מטבח יווני. היא פועלת בתחום הקונדיטוריה כבר יותר מעשרים שנה. 


אביטל מאיירס, מנהלת שיווק וקשרי אדריכלים של הרשת מסרה: "לראשונה אנו יוצאים בקמפיין המשלב בין התחום הקולינארי והאירוח תוך מחשבה יצירתית, חווייתית ומקורית. מטרת הקמפיין להמשיך ולחזק את רשת זגה כמובילה בתחום. לדבריה: "הפלטפורמה הדיגיטלית ושיתוף הפעולה עם הילה בידרמן, ייצור עניין בקרב קהלים חדשים וצעירים יותר".  


רשת זגה מתמחה משנת 1961 בייצור ושיווק פינות אוכל ומונה כיום 12 סניפים בפריסה ארצית, נחשבת לרשת הקמעונאית המובילה בתחום פינות האוכל בישראל. הרשת נותנת את המענה האולטימטיבי לצרכן וזאת תוך שימוש בעיצוב בסטנדרט הגבוה ביותר, עם איכות בלתי מתפשרת לצד שירות מקצועי שילווה את הצרכן עד לבחירת הפריט הנכון.


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד