חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי Stendhal פריז בחר בקורל סימנוביץ' כפרזנטורית

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי Stendhal פריז, המשווק באופן בלעדי ברשת חנויות הביוטי אפריל, יעלה בשבוע הקרוב בקמפיין טלוויזיה, דיגיטל ושילוט חוצות בכיכובה של הדוגמנית קורל סימנוביץ'.

צילום: עידו לביא (הגדל)

הקמפיין החדש מגיע בהמשך לשיתוף הפעולה המוצלח בין רשת אפריל לסימנוביץ', המשמשת כפרזנטורית של המותג  בשלושת השנים האחרונות ותמשיך ללוות אותו גם בשנה הקרובה. רשת אפריל היא בעלת הזיכיון הבלעדי לייבוא מוצרי המותג הצרפתי Stendhal פריז לישראל והייתה זו שהובילה את שיתוף הפעולה עם הדוגמנית, אשר הניב כאמור את הקמפיין שעולה בארץ ובחו"ל.


הבחירה בסימנוביץ' הייתה טבעית למותג הצרפתי היות והדוגמנית אהודה מאוד בקרב קהל אירופאי עקב העובדה כי היא מתגוררת כיום בספרד, מאז שנישאה לכדורלגן ברצלונה, סרג'יו רוברטו. בימים אלה סימנוביץ' מתאוששת מלידת בנם השני, דילן.


"אנחנו שמחים להרחיב את שיתוף הפעולה המוצלח שלנו עם קורל סימנוביץ' לזירה הבינלאומית עם הקמפיין לקולקציית האיפור והטיפוח החדשה של המותג הצרפתי Stendhal פריז. הקולקציה החדשה של Stendhal פריז כוללת ליין מוצרים חדשני השווק בלעדית ברשת אפריל משנת 2004. אנחנו מתרגשים להכיר את הקולקציה לצרכניות בישראל ורואים במותגים הבלעדיים שלנו נכס אסטרטגי חשוב שנמשיך להשקיע בו בשנת 2022", מסבירה מירב אליהו, סמנכ"לית השיווק והסחר של רשת אפריל. 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד