חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת "הלן דורון" הישראלית יוצאת בפרוייקט חברתי עולמי שיעלה ב 39 מדינות

הלן דורון. צילום: דור דורון (הגדל)
הלן דורון. צילום: דור דורון

החברה הישראלית ללימודי שפה "הלן דורון", הפועלת בתחום החינוך לילדים ובני נוער,  יוצאת השבוע בפרוייקט חברתי עולמי:  Young Heroes BE KIND  שיעלה ב-39 מדינות בהן החברה פועלת.

 

במסגרת הקמפיין,  עשרות אלפי תלמידים,  ממרכזי הלימוד של הלן דורון בכל רחבי העולם פועלים  ביוזמות מקומיות של מעשים טובים לקהילה בה הם נמצאים: נקיון יערות, צביעת מעברי חציה ליד בתי ספר ומרכזי ילדים, חינוך ומעבר לשימוש בשקיות רב פעמיות ועוד ועוד.

 

בפרוייקט השנה  משתתפים מאות מרכזי לימוד ברחבי העולם שהתבקשו ליזום פעילויות שהתלמידים יכולים לבצע על מנת לשפר את הסביבה הקרובה שלהם. פעילויות אלו יכולות להתבטא אחד כלפי השני, ההורים, סביבת המשפחה, הקהילה המקומית וכמובן גם כלפי בעלי החיים, הטבע והסביבה.

 

בכל שנה נבחרים 3 פרוייקטים זוכים ע"י מטה החברה בישראל, ומרכזי הלימוד  המנצחים זוכים  בפרס כספי של אלפי אירו אותם הם תורמים לארגון/עמותה מקומית.

 

אחד ממרכזי הלימוד שלקחו השנה חלק בפרוייקט העולמי הינו הלן דורון ביקנעם, הפועל כ- 5 שנים ובו כ- 75 תלמידים בגילאים 3-15. אסנת כהן-אראל, זכיינית הלן דורון ביקנעם סיפרה על הפעילות: "בשיאו של גל האומיקרון, תלמידים רבים מיוקנעם נכנסו שוב ושוב לבידוד.  במסגרת   הפרוייקט התלמידים הלא מבודדים נרתמו לשמח ולעודד את חבריהם ותרמו צעצועים, ספרים וממתקים, מהם הכנו יחד אריזות שי לתלמידים המבודדים שחלו בקורונה.  התלמידים שהשתתפו בפרוייקט כתבו והקליטו לתלמידים החולים ברכות משמחות באנגלית. אריזות השי הונחו בפתח ביתם של התלמידים שקיבלו אותם בהפתעה ושמחה גדולה".

 

הלן דורון, מנכ"לית ומייסדת החברה מסרה: "אנו מאמינים שגיבור על הוא כל מי שמשתמש ביכולות שלו כדי להפוך את חייהם של האחרים לטובים יותר, לכל אחד מאיתנו קיימות יכולות כאלה – בכל גיל. חשיבות המיזם הזה גדולה מאוד משום שהוא מאפשר לילדים ליהנות וללמוד על הכרת הטוב ולהשתמש בערכים שהם סופגים גם במהלך החיים הבוגרים, אני גאה באסנת ובתלמידים הנהדרים שלנו ביקנעם על הפעילות הנהדרת".

 

 

 

 הוקם והושק על ידי חברת הלן דורון וזכה להצלחה ברחבי העולם.  Young Heroes פרוייקט

מטרת העל של הפרויקט להפוך את העולם למקום טוב יותר באמצעות פעולות פשוטות שכל אחד יכול לעשות, בכל גיל.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד