חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תמנון עולה בקמפיין "קיץ פאן"

תמנון עולה בקמפיין "קיץ פאן" (הגדל)

רשת תמנון השיקה את הקולקציה החדשה לקיץ 2022, כשמחיר כל פריט בה עד 95 ש"ח. על מנת להשיק את הקולקציה החדשה, יוצאת הרשת במהלך פרסומי רחב היקף, שבא להדגיש כי מחיר נגיש אינו בא על חשבון האופנתיות והטרנדיות. ההשקעה הכוללת על כל מהלך הקיץ של הרשת עומדת על כ-3  מיליון שקלים

 

הקמפיין הפרסומי שילווה את המהלך יכלול שלל סרטונים החושפים את האמת מאחורי תמונות האינסטגרם בצורה משעשעת ומלאת הומור, שנועדו להעביר את המסר שתחושת הכיף עוברת כשאתה באמת חווה את ההנאה ולא עסוק בלתעד אותה. בקמפיין הרשת מזכירה לצופים כי מי שעסוק בתיעוד רגעים פוטוגניים מפוברקים עלול לפספס בדרך את החיים האמיתיים, והם מוצלחים לא לפחות, כל עוד ניתן להם לקרות.

 

ברוך ריינר, מנכ"ל ובעלים רשת תמנון: "רשת תמנון פועלת כבר שנים בשוק האופנה הישראלית ומציעה אופנה איכותית במחירים נגישים והקהל מצביע ברגליים. לאחר שנתיים מטלטלות שעברו על ישראל ועל העולם כולו, החלטנו להשיק את הקולקציה החדשה במחירים המשתלמים ביותר בענף, מבלי להתפשר על איכות ואופנתיות. גם כאן נשמרת האסטרטגיה השיווקית של הרשת, בה אנו מציגים דרך קריאטיבית וייחודית להבליט את היתרונות שלנו. בעידן הנוכחי בו התיעוד לעיתים משתלט על החוויה, אנחנו חושפים את האמת מאחורי התמונות המושלמות מדי במדיות החברתיות ומחזירים את הדגש ל-FUN ולחוויה עצמה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד