חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הכדורסלן יפתח זיו מתגייס למען עמותת יוניסטרים

צילום: יוניסטרים. רוני צארום ויפתח זיו (הגדל)
צילום: יוניסטרים. רוני צארום ויפתח זיו

לקראת האירוע השנתי "מיזם השנה 2022" של עמותת יוניסטרים, המקדמת יזמות עסקית וחברתית בקרב בני נוער מהפריפריה ומעניקה להם כישורי תעסוקה מתקדמים, נערך מפגש מיוחד של מייסד ויו"ר העמותה, היזם רוני צארום, עם שחקן מכבי ת"א בכדורסל יפתח זיו, אשר פרץ לתודעה בקבוצות שמקורן בפריפריה הגיאוגרפית הישראלית כגון "הפועל גלבוע גליל" ו"עירוני נהריה".

השניים נפגשו על הפרקט, שוחחו ונתנו טיפים אחד לשני, וסיימו במשחק "אחד על אחד". המשחק צולם לסרטון מיוחד שישודר במהלך אירוע הסיום של התחרות, שיתקיים ב- 20 ביולי בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב.

 

תחרות "מיזם השנה", הינה אירוע היזמות לנוער הגדולה ביותר בישראל, בה יוצגו כ-110 מיזמים חדשניים על ידי אלפי בני הנוער המשתתפים בתכנית יוניסטרים, מעשרות יישובים מקרית שמונה ועד אילת וממגוון רחב של מגזרים – יהודים, ערבים, דרוזים, חילונים, דתיים, נוער עולה, נוער בסיכון ועוד. הקבוצות יתמודדו על תואר המיזם המצטיין שכולל גם פרס כספי להמשיך פיתוחו. במהלך האירוע, יציגו החניכים את המיזמים שלהם בפני מאות שופטים מבכירי הקהילה העסקית, ההייטק, נציגי ממשלה, כנסת והמגזר הציבורי והחברתי, אשר ידרגו את המיזמים. במקביל מתקיימת תחרות הצבעות קהל באתר הייעודי שהוקם במיוחד לאירוע, כאשר המיזם שיקבל את מירב הקולות יזכה בתואר "חביב הקהל" ובפרס.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד