חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אישיווק השבוע: שלי לוטן, מנכ"ל גלריה השקעות

אישיווק השבוע: שלי לוטן, מנכ"ל גלריה השקעות

·       שם החברה: גלריה השקעות בע"מ (חברה להשקעות נדל"ן בחו"ל ובפולין בפרט)

·       שנת הקמה:2017  

·       מספר  עובדים: 5

 

שלי לוטן, עורכת דין ויזמית, בעלת ניסיון של כ - 15 שנה בתחומי נדל"ן, השקעות ופיתוח עסקי. בעלת תואר ראשון ושני במשפטים ומנהל עסקים. עבדה בתפקידים בכירים במשרד הביטחון, ייסדה וניהלה סטרטאפ רפואי (קורדיו מדיקל), כיום מנהלת את גלריה השקעות בע"מ ומנטורית במרכז הבינתחומי.

·       ספקי שיווק: חברת MSM בע"מ (מירי שטורפר) וחברת אולמדיה (אורן בסון).

·       באיזה מהלך שיווקי את גאה במיוחד?
מיתוג החברה כקהילה איכותית של משקיעים, מתוך ראייה חברתית של סיוע במינוף חסכונות לפנסיה באופן סולידי ונבון, בפרויקטים איכותיים באופן שמבודל מהשוק ה"פרוע" של השקעות נדל"ן בחו"ל.

·       טיפ למתחילים בעולם השיווק:
לבחור נכון ערוצי שיווק מבודלים, במיוחד בשוק תחרותי. לא לפעול "כמו כולם" – באוקיינוס הרווי של הפייסבוק וגוגל, אלא לתת ערך מוסף אמיתי בצורת מידע, תכנים עדכניים, סיורי משקיעים (המציגים את יעד ההשקעה מעבר לים בשקיפות מלאה), כנסים קטנים המייצרים נקודת מפגש "פנים אל פנים", שיתופי פעולה עם קהילות בפייסבוק וקבוצות עניין.

·       פעילות שיווקית מעניינת שקיימתם?
כנס "נשים מדברות נדל"ן" שנערך לאחרונה לרגל הולדת שנתיים לקבוצה. מדובר באירוע למוזמנים שכולו מוקד בתכנים הקשורים ב"יציאה מהקופסה" - גם מבחינת תכנים בנושא השקעות הנדל"ן, גם מבחינת המיקום: בחרנו בניין תעשייתי מעניין של קרן ריאליטי בדרום תל אביב,  והחלק האומנותי כלל מופע של תיאטרון רחוב, גרפיטי על הקירות ועוד.

 

·       השאלון האישי:

·       איזו דמות השפיעה עליך? פרופ' חיים לוטן, קרדיולוג בכיר, היה שותף מייסד איתי בסטרטאפ שהקמנו. מודל להערצה הן כאוטוריטה מקצועית ורופא מטפל מדהים (כולל יחס אישי וחם למטופלים) והן כאיש עסקים המייעץ ומלווה שלל מיזמים, מפיק כנס קרדיולוגי מהגדולים בארץ ופעיל במגוון קרנות וערוצים בארץ ובחו"ל.

·       אישיווק מומלץ שעבדת איתו: טרם צברתי מספיק קילומטרז' בעבודה עם אנשי שיווק

·       מוסד השכלה גבוהה ? המרכז הבינתחומי

·       עבודה ראשונה? התמחות במשפטים

·       תכונה חשובה למנהל שיווק? אמינות ואהבת אדם

·       מקור ידע מקצועי שימושי? אין אחד, משתנה ומתעדכן כל הזמן

·       בית קפה / מסעדה לפגישות עסקיות:  ארקפה מעוז אביב

·       מהו ג'וב חלומותיך? ניהול בית השקעות שיתרחב לשווקי נדל"ן נוספים ותחומים טכנולוגיים (סטרטאפים, בעיקר בתחום הרפואי/ חברתי)

·       חופשה חלומית: לחזור לניו זילנד (חודש וחצי עם המשפחה בקרוואן)

עוד ב"אישיווק"

עבור לתוכן העמוד