חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ynet מחזקת את תחום הסלולר: משיקה אתר סלולרי מחודש ומוסיפה ערוצים

אתר ynet חתם על הסכם ייצוג בסלולר עם חברת Mobile1, המתמחה בניהול והפצת תוכן סלולרי, במסגרתו שודרג האתר הסלולרי (WAP) של ynet ועלה בעיצוב חדש ומורחב באמצעות הפלטפורמה של Mobile1.

 

במסגרת ההסכם שודרגו היכולות של אתרynet  בסלולר והתווספו אלמנטים נוספים שלא היו קיימים באתר הקודם. האתר המחודש עלה בפורטלים של כל המפעילים הסלולריים, ומכיל תכנים מגוונים יותר בדגש על גרפיקה מעוצבת ושילוב תכנים רבים מכל עולמות התוכן של ynet.

 

כחלק מתהליך התרחבות תחום הסלולר ב ynet, מושקעים משאבים בפיתוח תחום הווידאו המיועד למכשירי הדור השלישי. Mobile1 תטפל עבור ynet באספקטים הסלולריים של תכני הווידאו אשר מופקים ומוצגים באתר  ynet- קידוד, עריכה סלולרית וקידום התוכן בפורטלי דור 3 של המפעילים הסלולריים.

 

יוני פרידמן, מנכ"ל Mobile1: "הסכם שיתוף הפעולה האסטרטגי עם אתר ynet, פורטל התוכן המוביל והפופולארי בישראל, הינו חלק מהרחבת הפעילות של החברה בתחום הסלולר. פיתוח האתר הסלולרי של ynet, הנחשב מורכב ביותר מבחינת הדינאמיות ומגוון התכנים, מדגים את היכולות של Mobile1 במתן פתרונות אופטימאליים בעולם התוכן הסלולרי. בעולם בו הלקוח נמצא בניידות מתמדת, יש חשיבות מכרעת ליכולת להתעדכן בכל מקום ובכל זמן באמצעות הסלולרי בחוויה קרובה ככל שניתן לדבר האמיתי.".

 

לדברי יפעת שהם, מנהלת תחום הסלולר ב- ynet: "שיתוף הפעולה בין החברות הוא צעד חשוב בכיוון של הרחבת תחום התוכן הסלולרי ב-ynet, תחום שהופך להיות חלק מהותי מתמהיל מוצרי ושירותי התוכן שאתרynet  מספק לגולשיו, בכלל זה גלישה סלולרית באתר, שליחת מבזקי מידע ב sms ו- mms, צפייה בוידאו במכשירי דור 3 ושירותים סלולריים נוספים שיושקו בקרוב".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד