חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יזמים ואנשי מקצוע משתפים פעולה במיזם ייחודי להוראת מקצועות האינטרנט ב- ISEMI

לאור הצלחת סדנאות שונות בנושא האינטרנט שבוצעו בשנים האחרונות ב ISEMI - המרכז הישראלי ליזמות, נפתח בשבוע האחרון קורס מקיף בן כחודשיים בשיתוף המרכז הישראלי לאינטרנט שכותרתו-"יסודות השיווק באינטרנט- לא מה שחשבתם".

 

התוכנית היא פרי שיתוף פעולה חדש ואסטרטגי של מכללת ISEMI עם המרכז הישראלי לאינטרנט (IIC), גוף מקצועי שהוקם ע"י אנשי מקצוע והדרכה מובילים בתעשיית האינטרנט, ובין מטרותיו העיקריות - קידום החינוך והתודעה לאינטרנט בישראל.

 

קורס יסודות השיווק באינטרנט מהווה שלב ראשון בתוכנית הכשרה מקיפה ורב שלבית שבמהלכה יוכשרו אנשי מקצוע בתפקידי הניהול והשיווק כמו גם יזמים ובעלי עסקים , לשימוש מושכל באינטרנט במגוון היבטיו (עסקי, אישי, חברתי).

 

לדברי פרופ' ליאורה קצנשטיין מייסדת ונשיאת  מכללת ISEMI: "המרכז הוא לא עוד מוסד לימודים רגיל, כל אחד ממשתפי הקורסים הופך להיות  חלק אינטגראלי מקהילה עסקית סגורה בהנהגת מובילי המכללה" שותפים בקהילה זו יזמים סדרתיים, מרצים ומשקיעים, ממנה צמחו כבר חברות סטארט אפ שנמכרו למיקרוסופט, הונפקו בארץ ובחו"ל וגייסו סכומי כסף משמעותיים".

 

הערך המוסף של שיתוף הפעולה בין המרכז הישראלי לאינטרנט ומרכז ISEMI הינו המפגש המגוון של בעלי מקצוע חופשיים, יזמים סדרתיים, מומחים בשיווק ואנשי מקצוע רבים נוספים התורמים בין היתר  לקידום  הנטוורקינג של בוגרי הקורס .

 

בעקבות הביקוש והצלחת הקורס, מודיעה מכללת ISEMI על פתיחת קורס נוסף למתקדמים, בקורס  החדש יוכלו בוגרי הקורס הבסיסי כמו גם אנשי מקצוע מתחום השיווק און ליין ואוף ליין להיחשף לרבדים ולטכניקות המתקדמות ביותר בתחום.

 

למעוניינים בהכשרות קצרות ובסיסיות,יקיים ISEMI ימי עיון מרוכזים שיעסקו בנושאים המתקדמים והחמים בתחומי השיווק והפרסום באינטרנט כמו: "web 2.0 ורשתות חברתיות ככלי שיווקי" ו-"מהי האפקטיביות של  אמצעי הפרסום המתקדמים באינטרנט" ועוד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד