חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"גלובס" משיק אתר אינטרנט חדש

"גלובס", עיתון העסקים של ישראל, משיק אתר אינטרנט חדש בעל אפליקציות מתקדמות ומגוונות. לרגל השקתו של אתר האינטרנט החדש של "גלובס" תתאפשר גלישה חופשית לארכיון האתר, לעיתון הדיגיטאלי ולפורטל הנדל"ן.

 

לקראת הקמתו של אתר האינטרנט, ערך "גלובס" סקר מקיף בקרב קבוצת מיקוד שהורכבה ממנויי "גלובס" ומגולשי האתר. הדבר נעשה כדי לבחון בקרב המנויים והגולשים מה הם היו מעוניינים לקבל עם האתר החדש, כדי לתת את המענה הנכון לצרכיהם הייחודיים של אנשי הכלכלה והעסקים של ישראל.

 

 בין האפליקציות שניתן למצוא באתר: סרגל מדורים המאפשר לגולש לחלק את תחומי הסיקור ולצפות במדורים השונים בהתאמה אישית ולפי סדר החשיבות שנוח לו. באתר החדש יש 3 כותרות ראשיות. מי שמבקר באתר "גלובס" יכול לבחור באיזו כותרת הוא מעוניין להתמקד ובמקביל לכותרת המרכזית ניתן לקבל 2 כותרות נוספות ומרכזיות מאותו היום. במסגרת החידושים שמביא עימו האתר, ניתנת לגולש אפשרות לבחור בעדכוני RSS ממקורות חדשותיים מהארץ ומהעולם לשיפור חווית הגלישה באתר וכחלק בלתי נפרד מעמוד הבית של "גלובס". כמו כן, יהיה ניתן למצוא באתר מדור פיננסיים מיוחד שיציג עשרות נתונים פיננסיים שונים ויעביר מידע על הנעשה בבורסות החשובות ברחבי העולם בזמן אמת.

 

באתר האינטרנט החדש של "גלובס" ניתן למצוא גם חלון מבזקים, את המדור "שיחת היום" שבאמצעותו מקבל הגולש את הסיפורים החמים של עולם העסקים, דעות וניתוחים של פרשני "גלובס" על הנעשה בתחום הפיננסי וכתבות של "גלובס TV". בנוסף, יועלו 2 מדורים חדשים: מדור רכב ומדור איכות הסביבה.

 

אתר "גלובס" החדש מכיל גם אתר נגיש לבעלי מוגבלויות שנבנה לפי הפרמטרים המקובלים בעולם.

 

לכניסה לאתר האינטרנט החדש של "גלובס" יש להקליד את כתובת האתר: www.globes.co.il

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד