חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

EllaComm חתמה לאחרונה על הסכם אספקת תכנים עם חברת Mo-Media

EllaComm (אלה-קום), חברה המייצגת ומשווקת ערוצי טלוויזיה זרים בישראל חתמה לאחרונה על הסכם הפצת תכנים בישראל של חברת Mo-Media(מו-מדיה) אשר בבעלות ענקית התוכן אנדמול. Mo-media היא חברה בינלאומית מובילה בהפקת ובהפצת תכנים בידוריים דיגיטאליים.

 

התכנים חדשים בישראל ויופצו למגוון הפלטפורמות הדיגיטאליות הקיימות בארץ(אינטרנט מהיר, IPTV ופלטפורמות דיגיטאליות חדשות שעדיין בהתהוות) .כבר בימים אלה מוצעים תכנים לפורטלים הגדולים, לאתרי נישה, לפורטלי הוידאו ול- VOD של HOT.

 

Mo-Media מנהלת את הזכויות הדיגיטאליות של אלפי שעות תוכן מ-70 בתי הפקה, הכוללות הופעות חיות, ספורט ומשחקים, מכוניות, אנימציה (ג'ו קרטון), אופנה, קומדיות וקטעי סטנד-אפ, מפורסמים, לייפסטייל ועד ל"תוכן מופרע" בסגנון ג'ק-אס ומשווקת אותם ברחבי העולם.

 

עמי אלה, מנכ"ל חברת EllaComm: " Ellacomm מברכת על שיתוף פעולה עם קבוצת

 Mo-Media. החברה שמחה להוביל מהלך לעולמות התוכן האינטרנטי ולתת מענה לתוכן רחב ולענות על דרישה של כל סוגי האתרים המעוניינים להציג וידאו".

 

לוקאס ברטרנד, מייסד ומנכ"ל חברת מו-מדיה:"אנחנו שמחים ומצפים לעבוד עם חברת EllaComm שתספק את התכנים שלנו לאינטרנט ול-VOD בישראל".

 

EllaComm מייצגת ומשווקת ערוצי טלוויזיה זרים בישראל ביניהם ערוץ "הולמרק", ערוץ "אקסטרים", ערוץ "ראיליטי", ערוץ "רומנטיקה" למגזר הרוסי, הערוץ הפיננסי "בלומברג", הערוץ הסיני "CCTV9" ועוד..

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד