חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כנס מטריקס מובייל הראשון: כיצד ניתן להעצים עסקים ולשפר הקשר עם הלקוחות, באמצעות יישומי מובייל?

בכנס המובייל הראשון, שעורכת מטריקס, יוצגו יישומים ארגוניים הפועלים על גבי טלפונים ניידים ומסייעים לייעל תהליכים ארגוניים ולשפר את הקשר עם הלקוחות, תוך הוכחת ROI וחיסכון משמעותי בעלויות.

 

הכנס ייערך ב- 4 ביוני 2008 בפריים סגול, גן אורנים, 8:30-14:00.

 

בכנס יציגו, מרצים מובילים וחברות מובילות, פתרונות משלימים לפתרונות של מטריקס, בתחום המובייל.  יוני קיש, סמנכ"ל אסטרטגיות במקאן אריקסון יכריז על מותם של ארבעת  ה- P ויציג תמהיל שיווק חדש לצרכן הדיגיטלי, המתבסס על תפיסת הערוצים ועל המובייל. דן חן, מנכ"ל תפוז, ידבר על הקשר שבין האינטרנט לסלולר ועל התאמת התוכן לתכונות הטלפון הנייד, גם יניב בן עטיה, CTO, מיקרוסופט ישראל, ימליץ לקחת את הארגון צעד אחד קדימה אל העידן הנייד. במסגרת "מפגשי טעימות" תציג פלאפון את תפיסת המשרד הנייד שמנחה אותה לאחרונה, וחברת סיסטמטיקס תסביר כל מה שרציתם לדעת על זיהוי מיקום בעידן המובייל.

 

רנית זקצר, CTO, מטריקס, תפתח את חלקה של מטריקס בכנס, בהרצאה מרתקת על מגמות בעולם המובייל, דרכים להעצמת הקשר עם הלקוחות וחזון. ישלים אותה רן רייכברג, מנהל מרכז ההתמחות מידע נייד, מטריקס, עם הצגה של יישומים הפועלים כבר בשטח.

 

במסגרת הכנס תציג מטריקס לראשונה את ה- Life Compass – מערכת מבוססת מיקום להצלת חיי אדם, פרי פיתוח של החברה. מערכת שנבחרה להיכלל בין 60 המיזמים שישנו את פני המחר, והוצגה בתערוכת מרחבי המחר של וועידת הנשיא.

 

הכנס מיועד לבכירים בשיווק, בשירות, בתפעול וב - IT ומחייב הרשמה מראש.

לפרטים והרשמה: 03-7330777, www.matrix.co.il/mobile.htm

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד