חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

משחקים, קונים וזוכים באתר המכירה החדש של רשת Camera

רשת Camera משיקה את  www.playprice.co.il אתר מכירה ראשון מסוגו. האתר החדש מציע שיטת מכירה ייחודית המאפשרת ללקוחות להשתתף במגוון משחקים אשר הצלחה בהם מעניקה הנחה במחיר המוצר שאותו רוצים לרכוש. המהלך, בהשקעה כספית של מיליון ₪ ובאמצעותו ניתן לרכוש מגוון רחב של מוצרי צריכה של כלל המותגים המובילים במגוון תחומים, כגון: חשמל ואלקטרוניקה, צילום, מחשבים, ציוד היקפי ומוצרים למשרד ולבית.

 

אתר המכירה הייחודי מציע ללקוחות חוויית קנייה יוצאת דופן במסגרתה הם יכולים ליהנות ממגוון משחקי מחשב, כגון: סוליטר, טטריס, סנוקר, בועות ועוד: לשחק, להצליח ולהרוויח הנחה ברכישת מגוון מוצרים.

 

שיטת המכירה היא ככל שמצליחים במשחק מחירו של המוצר יורד ורמת הקושי עולה, עד שהלקוח קובע לעצמו את המחיר הסופי של המוצר אותו הוא מעוניין לרכוש לאחר שהוא נפסל במשחק. מחיר המוצר עובר לסל קניות אישי של הלקוח שנשמר עבורו עד 3 ימים ואח"כ נמחק. הלקוח אינו מחויב לרכוש את המוצר עליו הוא שיחק. 

 

רוני חכם, מנכ"ל חברת Camera: "אנו גאים להביא בשורה חדשה לתחום אתרי המכירות באינטרנט. האתר החדש והייחודי יעניק ללקוחות החברה חוויית קנייה יוצאת דופן אשר תזכה אותם גם בהנחות יפות על מגוון ממוצרים אטרקטיביים וגם בחוויה ייחודית. אני בטוח שהאתר הראשון מסוגו בעולם יהווה קרקע בטוחה ואטרקטיבית לחברות המובילות בישראל ובעולם בתחום הצריכה, כאשר בכוונתי לפתוח את האתר למגוון רחב של מוצרים בכל התחומים".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד