חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

על מי כולם מדברים? אתר "טוקבק" מציג: "הכוכבים"

אתר "טוקבק" השיק אפליקציה חדשה – "הכוכבים". אפליקציה זו, מדרגת את האישים שזכו למרב תגובות הגולשים בזמן הקצר ביותר. הדירוג מחולק לקטגוריות: חדשות, כלכלה, ספורט ובידור.

 

לכל "כוכב" דף אישי באתר, אשר מציג את הדירוג העדכני שלו, את הידיעות שייצרו את מירב תגובות הגולשים וגרף פופולאריות ברשת, אשר מציג את השינויים במדד הפופולאריות של ה"כוכב" ברשת בחודש האחרון. הגרף ממחיש כיצד אירועים או ידיעות ספציפיות מחוללים שינוי בתגובות הגולשים ובמידת הפופולאריות של אותו "כוכב". בנוסף, קיימת אפשרות לייצר גרף השוואתי, המשווה בין כוכבים באותה קטגוריה, לדוגמא: ציפי לבני מול שאול מופז.

 

אתר "טוקבק" עלה לאוויר לפני כשלושה חודשים וכשמו, כן הוא, מציג לגולשים דירוג המתעדכן אונליין באופן רציף של כל הסיפורים שזכו למספר התגובות (טוקבקים) הגבוה ביותר בזמן הקצר ביותר. הדירוג משקף למעשה את הבאזז, תחושת המעורבות והשיח הציבורי שהצליחו לייצר סיפורים וידיעות שהתפרסמו ברשת.

 

האתר, נוח לתפעול ולהתמצאות, ומלבד הדירוג הכללי מסווג את הידיעות לקטגוריות בתחומי הכלכלה, הבידור, הספורט, חדשות מהעולם, מחשבים ועוד... את הדירוג אפשר גם לקבוע לפי פרקי זמן מוגדרים: יומי, שבועי וחודשי.

 

דירוג הידיעות החמות, מצביע על התחלופה והשינויים שבנושאים החמים שעל סדר היום התקשורתי והציבורי. כך למשל, כשהתרחש פיגוע או מתפרסם סיפור מזעזע כמו סיפורה של הילדה רוז פיזם, ניתן לראות כיצד תוך דקות, האייטמים האלו עולים לראש הדירוג של טוקבק, בגלל מספר התגובות הגבוה המתקבל בפרק זמן קצר במיוחד.

 

האתר החדש מקיים שיתוף פעולה עם תוכנית הטוקבקים המצליחה "מה קורה", המשודרת בערוץ 2 ועם רדיו 103FM, אתרי האינטרנט ONE ו"יד 2", ומתעתד לשתף פעולה עם מדיות נוספות.

 

www.tbk.co.il\stars

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד