חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מתגברים על הפקקים בחג: פלאפון מציעה את שירות "פלאפון Traffic" ללקוחותיה הנוסעים בדרכים

ערב ראש השנה פלאפון מציעה לנוסעים בדרכים את שירות "פלאפון Traffic", המאפשר ללקוחות פלאפון לראות את מצב התנועה בכבישים בזמן אמת ולתכנן את הנסיעה מבעוד מועד. השירות כולל התרעה על פקקים באמצעות קבלת SMS או MMS על מצב התנועה, מידע על פקקי תנועה באתר פלאפון לפני היציאה מהבית וכן צפייה בעומסי תנועה בתחילת ובעת הנסיעה. עלות השירות 9.90 ₪ בחודש. התשלום כולל מספר לא מוגבל של הודעות SMS\MMS, וגישה לאתר האינטרנט וה- WAP של השירות.

 

זיו קסלמן, מנהל אגף מוצרים ושירותי ערך מוסף בפלאפון מסר כי "פלאפון Traffic", הוא שירות חדשני שיאפשר לנוסעים השנה לסעודת החג לתכנן את מסלול הנסיעה ולאתר את הדרך האופטימאלית להגיע אל היעד.

 

במסגרת שירות "פלאפון Traffic", המערכת שולחת אל הלקוח תמונת מפה ב MMS של מצב התנועה העדכני בכבישים ע"פ פרופיל שהוגדר על ידי המנוי. בנוסף, באתר פלאפון ישנו עמוד ייעודי המאפשר רישום לשירות, הגדרת פרופיל וצפייה בכל מפות העומסים ובאינטרנט הסלולארי ניתן להגדיר פרופיל כמו נקודת התחלה, נקודת סיום, הימים והשעות בהם הוא מעוניין לקבל הודעות, סוג ההודעה (SMS- הודעות טקסט בלבד\ MMS- מפת העומסים), ניתן לבקש הודעות על עומסים חריגים בלבד (הנמצאים במסלול). המערכת תשלח אל המנוי הודעה אחת בתחילת הנסיעה, והודעה נוספת באמצע הנסיעה. המנוי יכול להגדיר מספר מסלולים ( לדוג' מסלול 1- מהבית לעבודה, מסלול 2 מהעבודה לבית) ולצפות בכל מפות העומסים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד