חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הבאזז שעושה את ההבדל: הושק מחדש אתר הבית החדש של סטודיו Bee Creations

לאחר שעיצבו פרויקטים עבור חברות מובילות במשק כגון אינטל, בנק לאומי, שטראוס-עלית, פייזר, וואלה ונגה תקשורת, מושק היום מחדש אתר הבית החדש של סטודיוBee Creations.  האתר, שעולה לאחר חודשים רבים של עבודה אינטנסיבית, ניחן ביצירתיות ופריצת גבולות.  האתר מביא עיצוב ייחודי, ניווט חכם וחווית גלישה מהנה, ארוזה בטכנולוגית פלאש, מודלים תלת-מימדיים, סרטוני וידאו ותכנות מתקדם.

 

האתר מוכיח שבחברת Bee Creations כבר מזמן הבינו את מה שהופך למגמה החדשה בתחום עיצוב האתרים-  אתרי אינטרנט כיום אינם עוד השילוב הקונבנציונאלי בין טקסטים ותמונות אלא כלי המאפשר להביא חוויה עשירה ולספק תמונה רחבה וברורה של מהות העסק ותדמיתו.  הגישה בה דוגל הסטודיו הנה שאתר המעביר את האינפורמציה בצורה חווייתית ומהנה, משרת את מטרתו טוב יותר.  כמו כן, בניגוד לנטייה הרווחת, ב- Bee Creations רואים בפיתוח הטכנולוגי כלי המשרת את הקונספט, החוויה והעברת המסר, ולא כמטרה בפני עצמו.

 

סטודיו  Bee-Creations, המתמחה בתחום המיתוג והעיצוב, הוקם בשנת 2003 על ידי ערן בכרך ועידו צמח. השניים, שהכירו במהלך לימודי התואר בעיצוב,שילבו את ניסיונם העשיר בתחום העיצוב, המולטימדיה והאינטרנט ויצרו חברה שהגיעה להישגים מרשימים והכרה בינלאומית.  החל מהלוגו, דרך חומרי המיתוג ועד לעיצוב אתר מושקע ולא שיגרתי, מתקבל תוצר אחיד ומרשים.  כישוריהם המשלימים של שני האנשים הצעירים והמוכשרים הללו, הבקיאים להפליא בתחומם, הביאו את החברה תוך זמן קצר להישגים מרשימים.

 

על האתר החדש אומרים ב-Bee-Creations: "מאוד חשוב לנו להציג את עצמנו בצורה קריאטיבית ושונה, שכן על מנת שלקוחותינו יישמו את הגישה הייחודית בהקמת אתר או עיצוב תדמיתם, עלינו להוכיח את הצלחתה בעצמנו".

 

לינק לאתר:

www.bee-creations.com

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד