חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

האתר החדש של ביה"ח אסותא: צ'ק-אין מוקדם לפני האשפוז בבית החולים

המהפכה שעורר הצ'ק-אין המוקדם לפני מועד הטיסה, הגיעה גם לענף הרפואה. בשונה מהרפואה הציבורית ואף הפרטית, אתר האינטרנט החדש של בית חולים אסותא (www.assuta.co.il), מאפשר לחולים להירשם לאשפוז כבר מהבית, באווירה נינוחה, עם אפשרות לברר פרטים וללא עמידה ממושכת בתורים.


"הרגעים הראשונים לפני אשפוז מתוכנן בביה"ח נחשבים לרוב גם כמלחיצים ביותר: ההמתנה בתור, חוסר הוודאות מפני מה שהולך לקרות, לצד הדרישה ההכרחית לחתום על מסמכים רפואיים והתמודדות עם טפסים רבים המכילים מידע רפואי. באמצעות האתר החדש, ניתן לבצע את התהליך כבר מהבית, באווירה נינוחה", אומר דני אנגל, מנהל אגף השיווק של בית חולים אסותא.


עוד מוסיף אנגל, "להבדיל מאתרי אינטרנט של בתי חולים אחרים, האתר החדש אינו תדמיתי וככזה, הדגש הוא על כלים ופחות על תוכן. ראינו לנכון להקים אתר שיענה על הצרכים האמיתיים של החולים, שיקל על התהליכים שהחולים נאלצים לעבור, בדרך לקבלת המענה הרפואי. אחד מהם, הוא האפשרות להירשם לאשפוז מבעוד מועד".

 

באתר ניתן להזמין מראש תוכנית אשפוז הכוללת: בחירת חדר פרטי, "באטלר" צמוד, הזמנת ארוחות כשרות או צמחוניות, אחות פרטית, שרותי ליווי צמודים, מרדים פרטי, מסז'יסט, מיטה נוספת לבן משפחה מלווה ומחשב אישי. על מנת להקל על התהליך, קיים באתר פירוט לגבי כל אחד מהשירותים.


      שירותים נוספים שמציע האתר:

  • מאגר מידע על הרופאים המנתחים, כולל תת ההתמחות שלהם ומידע על הניתוחים שערכו באסותא.
  • הנחיות רפואיות לחולה, טרם בדיקה/ניתוח.
  • אפשרות לזימון תורים דרך הרשת. ההזמנה מתעדכנת ישירות במערכת ניהול הלקוחות ( ה-CRM) של בית החולים.
  • הורדת טפסים ואפשרות למלאם לפני ההליך הרפואי.
  • קבלת תשובות הפענוח של בדיקות הדימות (רנטגן, CT וכדומה).
  • ערכות מידע לקראת ניתוח. למי מיועדת הפרוצדורה? אילו בדיקות מקדימות נדרש לבצע? כיצד מתבצע הניתוח, כמה זמן הוא צפוי לארוך? מהו משך האשפוז הנדרש לאחריו? מה כוללת ההתאוששות מהניתוח?

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד