חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אתר הספורט ONE משיק: ONEMAIL- שירות דואר אלקטרוני ממותג ONE

אתר הספורט ONE משיק: ONEMAIL- שירות דואר אלקטרוני ממותג ONE (הגדל)

ONE,אתר הספורט המוביל בישראל, חתם על הסכם שיתוף פעולה ארוך טווח עם חברת Google, במסגרתו ישולבו שירותי הדואר האלקטרוני של Google ב-ONE.

 

מדובר על שירות של Google , המאפשר לחברות וגופים להעניק שירותי דואר אלקטרוני מתקדמים, המבוססים על פלטפורמת GMAIL וממותגים תחת שמם. אתר הספורט ONE, הינו כאמור,אתר האינטרנט הראשון המציע לגולשים שירות זה.

 

בין השאר יציע האתר עמוד ובו שירותי דואר אלקטרוני מתקדמים וכן את האפשרות לכתובות דואר אלקטרוני עם הסיומת ONE.CO.IL לכל מי שיחפוץ.

 

זהו המשכו של שיתוף פעולה ארוך הטווח שנחתם, בין שני האתרים המובילים בתחומם לאחר שלפני כשנה הצטרף ONE לשירות AdSense for Search  של Google וכן תוכנת  AdSense for Content בשפה העברית שולבה באתרONE. לצידם עומד גם הערוץ הממותג של ONE  באתר YouTube  המעלה תכנים רלוונטיים נבחרים.

 

לדברי אודי מילנר, מנכ"ל ONE: " מלבד היותו אתר הספורט המוביל בישראל, הפך ONE בשנים האחרונות למותג נחשק בקרב מיליוני גולשים בישראל, אשר ודאי וירצו לפתוח חשבון דואר אלקטרוני ממותג ONE. אנו שמחים לשתף פעולה עם Google ולתת לגולשים שלנו את פלטפורמת שירותי הדואר האלקטרוני הטובה ביותר בעולם ואנו מצידנו מבטיחים להמשיך להביא לגולשים חובבי הספורט, את השירותים הטובים והמתקדמים ביותר הן בתחום התוכן ספורטיבי והן בתחום התוכנות, הממשק ונוחות השימוש".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד