חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הערוץ הראשון ישמש כטלוויזיה המארחת בביקור האפיפיור

ברשות השידור נערכים לפריסה רחבה וחסרת תקדים של ניידות שידור ואמצעי שידור אחרים ב-24 מוקדים

לסיקור בלעדי של ביקור האפיפיור .

 

הערוץ הראשון ילווה את ביקורו של האפיפיור בנדיקטוס ה-16 בשידורים ישירים אשר יועברו לתחנות הטלוויזיה בארץ ובכל העולם, ובכללן לרשתות החברות באיגוד השידור  האירופי.

 

הטלוויזיה הישראלית מתפקדת כטלוויזיה המארחת   "HOST  TV" ותעמיד לרשות הפקה זו את בכירי המגישים , הפרשנים, הבימאים והצוותים הטכניים. על  הפקת שידורי החוץ "ינצח"  המפיק הראשי בחטיבת החדשות  אבי כהן.

 

בנוסף, במסגרת שיתוף הפעולה עם ה-EBU, הוקם דסק מיוחד אשר ישמש את הצוותים מהמדינות החברות ב- EBU.

 

הטלוויזיה הישראלית בערבית –בערוץ 33 יפתחו השידורים בכל בוקר וילוו את האפיפיור בשידורים חיים ורצופים לאורך כל מסעו בארץ וברשות הפלסטינית. כל האירועים בהם ישתתף האפיפיור ישודרו במלואם מתחילתם ועד סופם בשידורים ישירים ויכללו את שידורן של כל המיסות אותן יערוך. כמו כן, יתקיימו פאנלים באולפן בהם ישתתפו, בין היתר, האב פיטר מדרוס מהפטריארכיה הלטינית של ירושלים, האב אליאס עודה ראש העדה הלטינית בריינה שליד נצרת, ד"ר ג'רייס חורי מנהל מרכז אל ליקאא(המפגש) בבית לחם, ד"ר ודיע אבו נאסר מתאם התקשורת של ביקור האפיפיור וכן יתראיינו רבנים, דוברי השפה הערבית. 

 

סלמון מוניר מנהל חטיבת החדשות של הטלוויזיה הישראלית בערבית אומר: "גייסנו את כל הכוחות, אנשי החדשות, התכניות  והחדשות באנגלית כדי לקיים שידורים מורחבים לאורך כל ימי ביקור האפיפיור".

 

במהלך ביקור האפיפיור ישודרו, בין השאר, כתבות שהוכנו מראש על כל האתרים בהם יבקר האפיפיור ותכניות אחרות מיוחדות לרגל הביקור.

 

כתבי רשת ב' של "קול ישראל" אף הם יהיו נוכחים בכל מקום בו האפיפיור נמצא ובכל תחנות הדרך בהן יעבור האפיפיור . עדכונים שוטפים יועברו ביומני החדשות ובתכניות האקטואליה לאורך הביקור.

 

"קול ישראל בערבית" גם כן, יהיה שותף מלא לסיקורים נרחבים לאורך כל הביקור.

"קול ישראל בערבית" ישדר החל מתאריך 01.05.09 ועד לתאריך 15.05.09 פינה מיוחדת בכל יום שתוקדש לאתר או לטקס בעלי חשיבות רוחנית והיסטורית בנצרות. אורכה של הפינה יהיה כ-7 דקות והיא תשודר מידי יום אחרי חדשות 11:30 ותשודר בשידור חוזר אחרי חדשות 20:30.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד