חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"גלובס" משיק אפליקציית iPhone חדשה

"גלובס" משיק אפליקציית iPhone חדשה (הגדל)

"גלובס", עיתון העסקים של ישראל,  משיק היום אפליקציה למכשיר ה-iPhone, המספקת לראשונה, בישראל ובעברית, אפשרות לניהול תיק השקעות וירטואלי. זאת, בנוסף להצגת החדשות הכלכליות השוטפות ונתוני המסחר של "גלובס".

האפליקציה של "גלובס" ניתנת להורדה מחנות ה-App Store של אפל בחינם, או בשליחת SMS עם המלה אייפון או iphone למספר 3010* (והורדת אפליקציית Globes למכשיר חינם).

 

עם השקת האפליקציה של "גלובס", יוכלו למעשה משמשי האייפון הישראלים לשדרג את עצמם בכל הנוגע לצריכת נתונים פיננסים באמצעות המכשיר שלהם. בין שלל השירותים הבלעדיים המסופקים על-ידי אפליקציית האייפון של "גלובס": יכולת לבצע סימולציות מסחר (קניה\מכירה\סגירת פוזיציות) מכל מקום ובכל זמן, סנכרון מלא של האפליקצייה מול הנתונים באתר האינטרנט של "גלובס, ועוד.  משתמשים הרשומים לתיקי השקעות באתר גלובס" יוכלו לנהל מעקב אחר התיקים שלהם ממכשיר האייפון.

משתמשים שעדיין לא פתחו תיק השקעות באתר "גלובס", יוכלו להפיק תועלת מהמידע הרב של הפורטל הפיננסי שבאתר באמצעות מכשיר האייפון שברשותם. המידע כולל בין השאר: מדדי בורסות בארץ ובעולם, מט"ח, חיפוש מניות, קרנות נאמנות, פערי ארביטראז' המלצות אנליסטים ועוד.

 

להורדת ישירה של אפליקצית "גלובס" לאייפון: http://mywap.co.il/5HZK.ashx

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד