חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ערוץ אקסטרים העולמי עובר השקה מחודשת הכוללת רענון המראה ולוח שידורים חדש

ערוץ אקסטרים מודיע על השקה מחודשת מהיום, יום שני ה-3 לחודש, עם מראה תלת מימד חדשני ולוח שידורים מורחב ורענן הכולל סדרות דוקו מלאות באדרנלין. החודש יעלו 10 סדרות חדשות (!) בסגנון החדש של הערוץ.

במסגרת השינוי, ערוץ אקסטרים יקבל מראה לגמרי חדש על המסך, כשהלוגו מקבל נפח של תלת מימד ואינטראקטיביות שתכלול את הצגת התכנים החדשים שיש לערוץ להציע. המראה החדש שמשלב שחור ולבן עם זריקות של צבעים נועזים יעלה בו זמנית בכל הטריטוריות השונות בהן הערוץ משדר ברחבי העולם.

בנוסף, כחלק מהרענון, לוח השידורים החדש יציג מבחר רחב של תוכניות רכש לצופה: הערוץ מוסיף ז'אנר בידורי המשלב דוקו וריאליטי מעולמות האקסטרים והאדרנלין לצד אירועים ותחרויות של ספורט אקשן ואירועי ספורט חדשני יותר כמו MMA ותחרויות רודאו.

התוכן החדש של אקסטרים מאפשר ליותר אנשים ליהנות מההתרגשות, התשוקה והלייף סטייל של ספורט האקסטרים כשהוא מביא בידור שיכול להתאים גם לכאלה שאינם חובבי אקסטרים קלאסיים.

תוכניות כמו "מפעל החלומות" עם רוב דירדק, שמכניסה אותנו לעולמו של רוב , איש עסקים, יזם, מפיק, כוכב סדרות ריאליטי, פילנטרופ ומה לא... לצד המשרדים שלו רוב בנה לעצמו במפעל שלו מגרש שעשועים שהוא חלומו של כל רוכב/גולש כולל מסלול בטון הכי ארוך בעולם לגלישה.

סדרה נוספת "עבודה של גבר", העיתונאי אשלי האמס אף פעם לא עבד בעבודה מסודרת. הוא החליט לנסות לבדוק כל מיני עבודות פוטנציאליות כדי לבחון האם הוא יכול להפוך לאדם מן השורה. אשלי מתנסה בעבודות הכי קשות והכי מסוכנות ובודק עד לאן אפשר להגיע בחיפוש אחר עבודה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד