חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

גטי אימג'ס תפיץ קטעי וידאו של רשת סקיי ניוז

חברת המדיה הדיגיטלית העולמית גטי אימג'ס (Getty Images), המיוצגת בישראל ע"י חברת 'אימג'בנק ישראל', חתמה על הסכם ל-4 שנים עם רשת הטלוויזיה 'סקיי ניוז'(Sky News)  להפצת קטעים משידורי הרשת ברחבי העולם, ומתוך ארכיון הענק שלה המכיל תוכניות ומשדרים מ-21 השנים האחרונות.

בעקבות ההסכם, יוכלו לקוחות אימג'בנק לקבל קטעים מתוך שידורי החדשות של רשת הטלוויזיה, כמו-גם מאירועי הבידור והספורט המסוקרים בה - בתוך 24 שעות מיום שידורם.

בנוסף, ניתן יהיה לקבל קטעים מתוך ארכיון הענק של סקיי ניוז, הכולל מראות עוצמתיים מאירועים היסטוריים כגון נפילת חומת ברלין ב-1989, הצונאמי באסיה ב-2006, מלחמת המפרץ מ-1990 ומלחמת עיראק מ-2003, פיגועי ה-9 בנובמבר בארה"ב ומתקפות הטרור בלונדון ב-2005.

גטי אימג'ס מחזיקה כיום במאגר של למעלה מחצי מיליון קליפים המצויים בלמעלה מ-50 אוספים ייחודיים, אשר זמינים באתר האינטרנט שלה. יחד עם קטעי הווידאו, שאינם ניתנים להורדה ישירות מהאתר, מגיע סך אורכם הכולל של הקטעים שבידי גטי לכ-50 אלף שעות.

עתה, עם חתימת ההסכם עם סקיי ניוז, יתווספו למאגר זה אלפי שעות של חומרים. כמו כן, כל משדרי סקיי ניוז ששודרו החל ב-6 במאי 2010 ואילך, כולל הבחירות האחרונות בבריטניה, יהיו זמינים גם בפורמט HD.

נתן קונדוויט, המנהל המסחרי של סקיי ניוז: "באמצעות כוח המכירות הגלובלי ואתר המסחר האלקטרוני שלה, תוכל גטי אימג'ס להגיע ללקוחות בתחומי הפרסום והמדיה בלמעלה מ-100 מדינות בעולם, ולהציע להם קטעי חדשות חמים של סקיי ניוז". 

אימג'בנק ישראל, בבעלות אביבה וינמן ובהנהלת דניאל טל, פועלת מזה 24 שנה ומייצגת את כל מאגרי הצילומים, האיורים, הסרטים והאודיו של גטי.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד