חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ישיבה ראשונה של וועדת הטלוויזיה של מליאת רשות השידור עם יו"ר רשות השידור הנכנס ד"ר אמיר גילת

ועדת הטלוויזיה של מליאת רשות השידור התכנסה אתמול, 19.7.10, לישיבה ראשונה בהשתתפות יו"ר רשות השידור הנכנס, ד"ר אמיר גילת.

 

בישיבה נכחו חברי הועדה: מיכאל שיזף, שניהל את הישיבה, רחל קרמרמן, יעקב נווה, נורית ירדני לוי, יעלה גרנות, אברהם דורון, אורי פלאח ודוד נוימן.

 

עוד השתתפו בישיבה מנהלי הטלוויזיה ובראשם מנכ"ל רשות השידור, מוטי שקלאר, עו"ד חנה מצקביץ-היועמ"ש לרשות השידור, מושון מצליח-מנהל ערוץ 1, יורם כהן-מנהל חטיבת החדשות, אלי בבא-מנהל חטיבת התכניות, איתי לנדסברג-מנהל מח' התעודה, יואב גינאי-מנהל מח' התרבות והבידור, שלומי גולדברג-מנהל מח' דת ומסורת, ניל וייסברוד-מנהל מח' הדרמה, איתנה גרגור-מבקרת הפנים, לינדה בר-דוברת ואלישע שפיגלמן-נציב קבילות הציבור.

 

יו"ר רשות השידור, ד"ר אמיר גילת אמר כי בכוונתו לעבוד בתאום מושלם עם מנכ"ל הרשות, מוטי שקלאר, וכי בכוונתו לפעול לשיפור תדמיתה של הרשות בקרב הציבור, תוך שינוי ושיפור התרבות הארגונית ברשות השידור. עוד הוסיף גילת ושיבח את מנכ"ל הרשות ומנהלי הטלוויזיה ועובדיה על השידורים הנפלאים בתקופת המונדיאל.

 

מנכ"ל רשות השידור, מוטי שקלאר בירך את היו"ר הנכנס ואיחל לו הצלחה רבה בתפקידו, וכך גם חברי וועדת הטלוויזיה ומנהלי הערוץ הראשון שנכחו בישיבה.

 

בישיבה דווח על שידורי המונדיאל  והתקיים דיון על לוח שידורי הקיץ. חברי וועדת הטלוויזיה ברכו את הערוץ הראשון, ואת כל העושים במלאכה, על השידורים המוצלחים בתקופת המונדיאל, כולל השידורים הנלווים למשחקים, והביעו תקווה כי אלו יביאו את רשות השידור לדרך חדשה.

 

הוועדה אישרה את לוח שידורי הקיץ בכפוף להערות יו"ר הרשות וחברי הוועדה, ודרשה מהנהלת הרשות להעביר אליה בדחיפות את תכנית שידורי חגי תשרי.

 

הוועדה קראה ליו"ר החדש, למנכ"ל, להנהלה ולמנהלי הטלוויזיה לפעול מיד בממשלה ובכנסת לקבלת תקציב ייעודי לצורך קידום היצירה המקורית ולפיתוח שידורי תרבות בידור  וסוגה עילית, הן בהפקה פנימית והן בשיתופי פעולה עם גופים חיצוניים במגבלות  חוק רשות השידור.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד