חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לאחר איחוד עם עיתון "העיר": "עכבר העיר" החדש יופץ מחר לראשונה במתכונת חדשה

עכבר העיר החדש, המדריך השלם לחיים בתל אביב, משיק מחר (חמישי) את הגיליון הראשון של המגזין החדש המאחד את עכבר העיר, מגזין הבילויים,  עם עיתון "העיר" הוותיק.  עכבר העיר החדש, אותו עורך עומר שוברט,  יכלול לצד התכנים המוכרים והאהובים גם המלצות של מיטב המבקרים בכל תחום, לצד מדורים חדשים של מיטב הכותבים, ביניהם: אלון עידן, גלעד כהנא, אבנר ברנהיימר, זהר וגנר, איילה פנייבסקי, מיה מנע, הילה הראל והבמאי רגב קונטס.  

 

עכבר העיר החדש, שיופץ מחר, יכלול פרויקט מיוחד, ראשון מסוגו בישראל, בשם "מחקר השכונות הגדול של תל אביב".  במסגרת הפרויקט, יוכלו הקוראים לגלות איזו שכונה מבין השכונות בתל אביב הכי מתאימה לצרכיהם ושאיפותיהם. לשם כך, נאספו בשלושת החודשים האחרונים נתונים מדויקים  על כל התחומים שמשפיעים על בחירת מקום המגורים שלנו: מחירי דיור, אוכלוסייה, חינוך, תרבות ובילוי, חנויות ושירותים, שטחים ירוקים, שירותי בריאות ועוד. בנתונים המשוקללים ניתן לצפות באמצעות כלי אינטרנטי ייחודי שפותח למטרה זו, ויופיע במקביל ליציאת העיתון באתר האינטרנט של העכבר: www.mouse.co.il

 

לכבוד השקת עכבר העיר החדש, יתקיים ב- 21.12 ערב השקה אקסקלוסיבי עבור מוזמנים מעולם הבילויים, הפרסום, העסקים והברנז'ה. באירוע תופיע "כנסיית השכל" במופע טרום בכורה ייחודי, לרגל יציאת האלבום "שורות של אנשים". המופע יהווה הצצה ראשונה למופע "קונצרט וידאו" בו משתפת הלהקה פעולה עם אמן הוידאו רועי ניצן.

 

לדברי עומר שוברט, עורך עכבר העיר החדש, "העכבר החדש יספק תמונת מצב עדכנית על כל הנעשה בתל אביב בכל תחומי החיים: לייף סטייל בילויים  ותרבות, לצד כתבות מגזיניות, מדורים קבועים, טורים אישיים ופרויקטים מיוחדים.  גייסנו לשורות המגזין את הכותבים והממליצים הטובים ביותר שיש בתל אביב, ואנו בטוחים שכל הקוראים, על כל העדפותיהם, ימצאו בעכבר החדש את הבילוי המועדף עליהם ואת התכנים האהובים עליהם- בעיר האהובה עליהם."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד