חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ישראל היום משיק מוסף עיצוב חדש: "עיצוב היום"

ישראל היום משיק מוסף עיצוב חדש: "עיצוב היום"

"עיצוב היום" הוא מגזין העיצוב הראשון מבית ישראל היום, מחלקת מוספים מיוחדים, בהפקתה ועריכתה של מיכל נוף. המגזין שיושק ב-30/9 יופץ ב- 175 אלף עותקים וכמיליון  קוראים יחשפו אליו ברחבי הארץ. זהו למעשה המגזין בתפוצה הרחבה ביותר בישראל. המגזין בן 52 עמודים ובו כתבות והפקות עיצוב. יעסוק בעיצוב פנים ואדריכלות, וילווה ברעיונות לעיצוב הבית, טיפים, ותמונות של חללים שתוכננו ועוצבו על ידי אדריכלים ומעצבים מקומיים. 

 

בין הכתבות שיופיעו במגזין ניתן למצוא כתבות על טרנדים עיצוביים שונים חמים בשנה הקרובה כמו הטרנד המטאלי, הטרנד הבוטני והקומפקטי. כל כתבה כזו תלווה בתמונות של חללים העושים שימוש בטרנדים הללו, מוצרי אבזור משלימים הנותנים השראה לקוראים.

 

כמו כן, תהיינה כתבות על עיצוב חדר הרחצה ופינות אוכל שיכללו טיפים והצעות לעיצוב פונקציונאלי לפי גודל החדרים, סגנונות שונים, התייחסות לתאורה, ופריטים משלימים ליצירת אווירה. נוסף על כך, תשולב כתבה על עיצוב חלל המשפחה המושלם בה תהיה סקירה של חללי מגורים שונים המציעים אינטרפרטציות לחוויה משפחתית.

 

גולת הכותרת של המגזין הוא פרויקט מיוחד בו השתתפו ארבעה מהמעצבים המובילים בארץ, וחשפו בית בעיצובם בערים שונות בארץ. כל בית הוא בסגנון אחר, והמעצבים מספרים בכתבה בין היתר על ההשראה שלהם ועל הסגנון העיצובי שלהם. המעצבים המשתתפים הם:דניאל חסון, אושיר אסבן, שירלי דן ואורלי דקטר.

 

לדברי מיכל נוף, עורכת המוסף: "מבדיקות שערכנו מצאנו דרישה הולכת וגוברת מצד הציבור הישראלי לתחום הארכיטקטורה ועיצוב הפנים. המגזין הושק על מנת לתת מענה לצורך זה.   מגזין העיצוב הוא מגזין יוקרתי עם מיטב האדריכלים המובילים בארץ. המגזין נותן הצצה לאיכויות העיצוביות בישראל ומספק אסקפיזם רווי השראה במיוחד בתקופה זו המאפשרת חשיבה מחודשת על ארגון הבית ותכנונו והלבשתו"

 

מחטיבת הסחר והשיווק של ישראל היום נמסר: "ישראל היום עבר מהפך בשנה האחרונה והשיק מספר מוספים מיוחדים שמטרתם לספק תוכן ייחודי ומעניין לקהל הקרואים שלנו כמו גם לחזק את הקשר עם המפרסמים והפרסומאים הוותיקים והחדשים כאחד. בין המוספים שהושקו ויושקו בעתיד הקרוב: מוסף הנדל"ן בעריכת עופר פטרסבורג, מוסף רכב, מוסף בריאות ועוד. אנחנו מתחייבים לספק לקוראים ולמפרסמים שלנו את התוכן הכי רלוונטי ובצורה הכי אמינה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד