חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חדשות הסופ"ש: דורון גלעזר ורות יובל – עורכים ראשיים של "מעריב"

דירקטוריון מעריב החליט פה אחד ביום חמישי האחרון (11.10.07), על דעת נציגי כל בעלי המניות, לאשר את מינוים של רות יובל ודורון גלעזר לעורכים ראשיים משותפים של העיתון "מעריב", כך הודיע היום מו"ל מעריב, עופר נמרודי. יובל וגלעזר יחלו בשבועות הקרובים בחפיפה עם העורך היוצא אמנון דנקנר וייכנסו לתפקידם כעורכים ראשיים משותפים ב- 1.12.2007. לצד תפקידם כעורכים ראשיים של העיתון ישמשו יובל וגלעזר גם כעורכים אחראים על אתר האינטרנט NRG, על מקומוני מעריב ועל הוצאת הספרים של הקבוצה.

 

לרות יובל ודורון גלעזר קריירה עשירה בתחום העיתונות בישראל: גלעזר שימש כסגן עורך המקומון כל העיר ואחר כך במשך כשש שנים כעורך הראשי של העיתון. לאחר מכן מונה לעורך הראשי של רשת שוקן, האחראי על רשת המקומונים של קבוצת הארץ. בהמשך עבר לידיעות אחרונות, שם שימש במשך כמה שנים כעורך המוסף 7 ימים ולאחר מכן כסגן העורך הראשי של ידיעות אחרונות. בחמש השנים האחרונות משמש גלעזר כעורך ראשי של תוכנית התחקירים בטלוויזיה 'עובדה' עם אילנה דיין.

 

יובל משמשת מזה כשנתיים כעורכת אולפן ששי בחדשות ערוץ 2. קודם לכן שימשה וכסגנית עורך המגזין 7 ימים בידיעות אחרונות ולאחר מכן כעורכת המגזין. לידיעות אחרונות הגיעה לאחר ששימשה כמה שנים וכסגנית עורך השבועון הירושלמי כל העיר של רשת שוקן ולאחר מכן במשך מספר שנים כעורכת השבועון.

 

מו"ל מעריב, עופר נמרודי, אמר היום שגלעזר ויובל הם מן העורכים הטובים ביותר הפועלים כיום בתחום העיתונות המודפסת והאלקטרונית. הצטרפותם לקבוצת מעריב, אמר נמרודי, מלמדת שהדירקטוריון אימץ את השקפותיהם ותוכניותיהם של השניים, כפי שהוצגו בפניו ביום חמישי האחרון. עוד הוסיף נמרודי כי השניים יפעלו בתיאום עם המנכ"ל החדש, רוני קליינפלד ודירקטוריון החברה, להשביח את העיתון ולמצב את קבוצת מעריב כחברת תוכן שתפעל גם בתחומי ה- New Media. קליינפלד, יובל וגלעזר כבר עבדו ביחד בעבר בהצלחה ברשת שוקן.

 

נמרודי הוסיף: "ליובל וגלעזר מסורת ארוכה של עיתונות חוקרת, חשיפות עיתונאיות בולטות ואינטגריטי עיתונאי. אני גאה בכך שהם יובילו את המערכת העיתונאית ומתכוון לאפשר להם חופש פעולה מקצועי ועיתונאי מלא כדי שיוכלו לממש את יכולותיהם גם במעריב".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד