חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מנכ"ל JCS יפתח את פורום "התקשורת באולימפיאדה" בכנס ה- News Exchange

מנכ"ל קבוצת JCS גבי רוזנברג יפתח את פורום "התקשורת באולימפיאדה" בכנס ה- News Exchange הבינלאומי - שיתקיים בברלין בסוף החודש.

 

האירוע אשר יתקיים בברלין בין התאריכים 24-26 לאוקטובר, מופק מדי שנה ע"י ה- EBU, איגוד השידור האירופאי, ונחשב לאחד החשובים בעולם.

הכנס משמש כבמה לדיונים בנושאי עבודת הטלוויזיה, טכנולוגיות חדשות והגנה על עיתונאים באזורי קרבות, ומדי שנה מגיעים אליו עיתונאים בכירים , מגישי חדשות , מובילי דעת קהל ורבים ממנהלי רשתות הטלוויזיה הגדולות בעולם.

 

רוזנברג, אשר הנו הנציג הישראלי היחיד שישא דברים בכנס, יפתח  את פורום "התקשורת באולימפיאדה" שידון בסוגיית הסיקור הטלוויזיוני של אולימפיאדת בייג'ינג ובשאלה: "האם סין יכולה לזכות במדליית הזהב עבור הבימוי של אולימפיאדת בייג'ינג 2008".

 

את הפורום תנחה ותנהל הכתבת והקריינית הראשית של CNN International קריסטי לו סטאוט, ומשתתפים בו העורך הראשי של רויטרס, מנהל השלוחה של CNN בבייג'ינג, ראש המשרד לאסיה ופסיפיק של הארגון "עיתונות ללא גבולות", העורך הראשי של BBC ספורט והדיקן של בית הספר לעיתונאות ותקשורת באוניברסיטת הונג-קונג.

 

דובר קבוצת JCS מסר כי במסגרת דבריו מתכוון רוזנברג להתייחס לניסיון המוצלח שצבר בשנתיים האחרונות בפיתוח העסקי של קבוצתJCS  בסין בתחומי הפוסט פרודקשן, מיתוג המסך, מרכזי המבקרים והתוכן התדמיתי. כמו כן תהיה התייחסות לפעילותה הבינלאומית בתחום התקשורת של חטיבת החדשות ואמצעי ההפקה של JCS

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד