חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רועי פרמינגר עוזב את "רדיו ללא הפסקה"

רועי פרמינגר (27), עורך ומפיק "דידי לוקאלי" (דידי הררי) ברדיו ללא הפסקה, פורש מתפקידו לאחר שש וחצי שנים בתפקיד. פרמינגר מסיים היום את תפקידו ב"רדיו ללא הפסקה" (103FM).

התוכנית "דידי לוקאלי" היא תכנית הרדיו המואזנת ביותר כיום בארץ (כ- 400,000 מאזינים) ומשודרת בסינדיקציה ב 6 תחנות רדיו אזוריות נוספות ברחבי הארץ.

 

במסגרת תפקידו היה אחראי על כל התוכן השיווקי - קריאטיבי בתוכנית.

הבולטים בהישגיו היו: משחק רדיופוני שבו בשבועיים בלבד התקשרו למעלה ממיליון מאזינים, דבר שגרם לנפילת מרכזיות של חברות סלולריות, כמו כן רועי היה המוח הפורה מאחורי המתיחה המפורסמת של החקיין של אבי נמני שעוררה הד תקשורתי רב.

 

רועי פרמינגר: "בכל השנים שלי "ברדיו ללא הפסקה" נהניתי לקחת חלק בתוכנית המופלאה שנקראת "דידי לוקאלי". היה לי העונג לעבוד עם אנשים מוכשרים ויצירתיים ובראשם דידי הררי, אשר ביחד הובלנו את התוכנית להיות התוכנית הכי מואזנת כיום ברדיו. אחרי שש וחצי שנים מופלאות, החלטתי לצאת לדרך חדשה ולהתקדם ואני מאחל לתוכנית ולרדיו הצלחה".

 

דידי הררי מוסר: "רועי התחיל בתוכנית כמאזין נלהב, המשיך כעורך ומפיק ויוצא ממנה כאחד האנשים הכי מוכשרים בתחום ההפקה בארץ. לכל מקום שילך הוא תמיד יישאר כאחד ממשפחת "דידי לוקאלי" וכחבר אמיתי שלי".

 

לגבי תוכניותיו, השיב פרמינגר כי הוא בוחן אפשרויות בעתיד הקרוב. לפי הערכות, רועי פרמינגר במגעים לתפקיד ניהולי באחת מהתחנות האזוריות.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד