חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

זוכי אמי וגראמי ומועמדים לפרס האוסקר יגיעו לכנס "פוסט פרודקשן ישראל"

בין התאריכים 28-29 בנובמבר 2007 יתקיים בסינמה סיטי "פוסט פרודקשן ישראל" – האירוע הגדול והראשון מסוגו בישראל המתמקד כולו במדיה דיגיטלית – עריכה, עיצוב ואנימציה. בשני ימי הכנס יועברו למעלה מ-20 הרצאות מקצועיות בשפה האנגלית על ידי כמה מהעורכים והמדריכים המובילים בתחום בעולם.

 

את הרצאת הפתיחה של הכנס ייתן וויליאם גולדנברג, אחד מעורכי הסרטים המובילים בעולם.  גולדנברג קיבל שתי מועמדויות לאוסקר: על הסרט "המקור" בכיכובם של אל פאצ'ינו וראסל קרואו, ועל הסרט "סיביסקיט" בכיכובו של ג'ף ברידג'ס.  הוא עבד עם אל פאצ'ינו גם על הסרט "היט" יחד עם רוברט דה נירו.  בנוסף היה מועמד לאמי וערך סרטים ידועי שם דוגמת "עלי" בכיכובם של וויל סמית וגָ'יימי פוקס, "חופשיות על הבר" בכיכובם של גָ'ון גודמן ופיפר פרבו, ו"נשיקה ארוכה ללילה" עם ג'ינה דייויס וסמואל ג'קסון.

 

משתתף בולט נוסף הוא דאגלס ספוטד איגל, שזכה על עבודותיו בתחום עריכת הווידאו בפרסי האמי והגראמי. בנוסף הוא ידוע כמומחה בתחום המוסיקה, ועמד בין היתר מאחורי הפסקול של הסרט "הסמוראי האחרון" והסדרה המצוירת של "מלחמת הכוכבים".

 

בנוסף יגיעו לארץ במסגרת הכנס מומחי הווידאו ג'ייס הנס וג'ף גרינברג, וכן בני קוזוך, מנכ"ל חברת Future Media Concepts האמריקנית.

 

מארגנת הכנס היא Future Media Concepts, חברת ההדרכה הגדולה בארצות הברית בתחומי המדיה הדיגיטלית.  החברה מארגנת בין היתר את NAB Show, הכנס הגדול בעולם בתחומי הפוסט-פרודקשן השונים (יותר מ-100,000 משתתפים בכנס השנה). הכנס שיתקיים בארץ יעביר את הנושאים ה"חמים" בתחום במתכונת דומה לזו שמועברת בכנסי החברה בחו"ל.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד