חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הברודקאסט הישראלי מכוון לאירופה: תיא רכשה את חטיבת הפרוייקטים של חברת Video Europe

כשבוע לאחר שהשלימה את עסקת רכישת WTS הבריטית ולאחר שמכרה את "מרכז תיא" בעבור סכום של 130 מיליון ₪, ממשיכה קבוצת תיא במסע הרכישות וההתרחבות בלונדון.

 

עמי גניגר, יו"ר ומנכ"ל תיא אמר היום: "אני שמח על כך שאסטרטגית הפיתוח העסקי עומדת ביעדיה ומאמין כי תיא בדרך הנכונה להרחבת פעילותה העסקית בשווקים הבינלאומיים תוך הקטנת הסיכון והתלות בשוק המקומי".

 

תיא תקשורת, באמצעות חברת הבת WTS BROADCAST הבריטית, רכשה את פעילות ההפקות והפרויקטים של חברת Video Europe הבריטית תמורת סכום של 5.2 מיליון דולר.

 

החברה החדשה VE PROJECTS עוסקת בהפקת אירועי ברודקאסט בכל רחבי העולם, בהן יש צורך בהטסה והקמה של תשתית שידור ניידת – משלב הקונספט ועד לשלב המימוש. החברה מספקת פתרונות של שידור אירועים הדורשים מספר רב של מצלמות ואמצעי שידור בשטח המשונעים במארזים מוטסים ומותקנים בשטח ע"י הצוות הטכני של החברה.

 

החברה סיימה לפני מספר ימים את הפקת גביע העולם בקריקט שנערך בהודו, ובין הפקותיה ניתן למצוא את הפקת ועידת ה- G7  ואליפות מירוץ היאכטות האמריקאי שנערכו לאחרונה .

 

במסגרת העסקה, נרכשה הפעילות במלואה יחד עם צוות העובדים המועסק בה וחוזי ההפקה.

 

עדי דיאמנט, סמנכ"ל פיתוח עסקי של קבוצת תיא: "תחום ההפקות באמצעות ציוד שידור מוטס הינו בעל פוטנציאל הכנסות ורווחיות גבוהים, הוא משלב ציוד מתקדם, יכולות הנדסה ויכולות הפקה גבוהים ומשתלב בצורה מושלמת בפעילויות החברה. אנו צופים צמיחה מהירה בתחום זה במסגרת פעילותנו העסקית הבינלאומית."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד