חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הסכם שיתוף פעולה בין רשת לאתר "Noobo"

לאחר הפסקה ארוכה ותקופת געגועים ממושכת, חוזרת ביום שבת  5.1 התוכנית 1 נגד מאה לעונה נוספת. במסגרת שיתוף הפעולה בין רשת לאתר המשחקים יקושר אתר הבית של רשת לאתר Noobo  וכך יוכלו הגולשים להתנסות במשחק המקוון. 

אתר Noobo הושק בישראל לפני כששה חודשים, ומציע לגולשים זירה ייחודית למשחקי ידע ויכולת מרובי משתתפים, 1 על 1 או בקבוצות. המשחקים באתר הם על כסף או על נקודות נושאות פרסים. עד כה נרשמו ושיחקו באתר מעל 200,000 שחקנים.   

מני מיכאלי, מנהל פיתוח עסקי ואינטראקטיב "רשת": "שיתוף הפעולה עם Noobo נראה לנו כצעד מתבקש ליצירת חיבור בין המדיום הטלוויזיוני והאינטרנטי. שיתוף הצופים בתוכניות באופנים שונים היא תופעה הולכת וגוברת שיש לה דרישה ברורה מצד הקהל. מבחינתנו מדובר בהעשרת התוכן שאנו מציעים לצופים בד בבד עם מינוף משאבים קיימים ליצירת הכנסות נוספות וערך כספי לטווח הארוך".

 

אילון גינזבורג, יו"ר Noobo : "אנחנו מקווים ליצור שילוב מנצח של אינטראקציה בין אנשים, משחקים ופלטפורמה טכנולוגית משוכללת למשחקים מרובי משתתפים. תקשורת בין אנשים היא הבסיס עליו צמחו כמעט כל ההצלחות הגדולות באינטרנט בשנים האחרונות. משחקים הם חלק בלתי נפרד מהאנושות מאז ומעולם, ורק עתה מתחילים להופיע באינטרנט באופן הולם לחלקם בעולם האמיתי. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת חווית משחק דינמית ומושכת, אינטראקטיבית וידידותית – נגישה ממש לכל אחד".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד