חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ONE בתקדים: רכש את זכויות השידור של ליגת העל בכדורגל לשידור באינטרנט

ONEאתר  מממשיך להרחיב את שידורי הספורט שלו עם רכישת זכויות השידור באינטרנט של ליגת העל הישראלית בכדורגל. האתר הודיע היום כי ישדר את כל משחקי ליגת העל בכדורגל, במלואם, לאחר השידור הטלויזיוני. המשמעות: הגולשים יוכלו לצפות בכל אחד ממגוון המשחקים, על פי בחירתם, לעבור מצפייה במשחק אחד למשנהו והכל במסגרת פלטפורמת הוידאו של האתר-  ONE TV.

זוהי בשורה משמחת עבור חובבי הכדורגל בישראל, שכן לראשונה בעונת הכדורגל הנוכחית, הם יוכלו לראות את משחקי הכדורגל המשוחקים בשבת -  ללא תשלום. 

מהלך רכישת זכויות שידור ליגת העל הישראלית בכדורגל, הינה צעד נוסף של אתר הספורט ONE במהפכת שידורי האינטרנט שהוא מוביל. בין השאר רכש לאחרונה האתר לשידור את תקצירי הליגה הבלגית בכדורגל, וכן את תקצירי משחקי ליגת העל בכדורסל - ליגת וינר, ושידורי מותג מדיית הספורט הגדולה בעולם -  ESPN האמריקאית.

 

לדברי אודי מילנר, מנכ"ל ONE: "אתר הספורט ONE, בהיותו אתר תכני הספורט המוביל בישראל, מחויב להביא לגולשיו בפרט ולציבור האוהדים בפרט חווית ספורט כוללת ומקיפה ולא פחות חשוב- ללא תשלום. לפיכך אנו משקיעים את מרב המאמצים בפלטפורמת

ה- ONE TV ובהרחבת תחום שידורי הספורט ותכני הוידאו באינטרנט. שידור משחקים מלאים,  מהליגה המעניינת ביותר עבור חובב הספורט הישראלי, היא צעד ענק בכיוון זה".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד