חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חילופי תפקידים במחלקת התוכן בערוץ 8 - הוט

עדי ארבל, עורכת התוכן של הפקות המקור בערוץ 8, הודיעה על רצונה לפרוש מתפקידה בעוד כחודשיים. לירן עצמור, כיום מפיק ב"בלפילמס" יתמנה לעורך התוכן בערוץ, ויכנס לתפקידו בהמשך השנה.

 

עדי ארבל ששימשה כעורכת התוכן בערוץ 8 יותר מ-6 שנים הודיעה על רצונה לפרוש מתפקידה ולפנות לכיוונים חדשים. יחליף אותה לירן עצמור, שהיה כ-9 שנים מנהל  בחברת "בלפילמס". איתי קן תור, מנהל שותף בבלפילמס ב- 7 השנים האחרונות ימשיך בתפקידו.

 

סיני אבט מנהל ערוץ 8: " לכל דבר טוב יש סוף, אבל כנראה שכל סוף הוא גם התחלה של משהו טוב אחר. עדי היא אשת מקצוע מצוינת וחברה יקרה. בתקופת עבודתה בערוץ הגיעו הפקות המקור של הערוץ להישגים חסרי תקדים. נתגעגע אליה מאוד, אישית ומקצועית אבל אנחנו מכבדים את החלטתה. אנחנו מודים לה מאוד על תרומתה הגדולה ומאחלים לה שתמצא סיפוק והצלחה רבה גם בהמשך.

 

אנחנו שמחים מאוד על הצטרפותו של לירן עצמור. לירן הוא מבכירי המפיקים של סרטים תיעודיים בארץ, והוא עתיר ניסיון וכישורים. אנחנו משוכנעים שאנחנו מפקידים את התפקיד בידיים מצוינות. אנחנו מצפים לבואו." 

 

עדי ארבל: "בשנים האחרונות הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי מתפתח ופורץ דרכים חדשות ומרתקות ואני שמחה שהייתה לי זכות לקחת בזה חלק. נהניתי מכל רגע בעבודתי וקיבלתי בנגה תקשורת את כל התמיכה האפשרית וכר נרחב לכל חלום. מעבר לכך העבודה המשותפת עם הצוות בערוץ 8 הייתה פורה ומהנה ביותר. אני פונה לדרכים חדשות לניסיונות נוספים ולאתגרים חדשים."

 

לירן עצמור: "הייתה לי הזכות לעבוד במשך 9 שנים עם נעמי וכתרי שחורי מחשובי המפיקים בארץ. במהלך השנים הופקו בחברה עשרות סרטים מצוינים של במאים נפלאים. אני בטוח שהחברה בהנהלת איתי קן תור תמשיך להוביל את העשייה התיעודית בארץ גם בשנים הבאות."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד