חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

זהבי התעצבן, החשמל חזר

בית ספר "מכתב מאליהו" מאור יהודה אשר נותק מחשמל למעלה מ 50 יום, חובר באופן מיידי ע"י חברת החשמל, זאת לאחר התערבותו של שדרן הרדיו, נתן זהבי במהלך תוכניתו 'זהבי עצבני' ברדיו ללא הפסקה 103fm. במהלך השידור, שוחח זהבי עם סב לארבעה נכדים הלומדים בבית הספר אשר סיפרו לו שהם סובלים מהקור העז השורר בימים אלו. בנוסף לכך, עלה לשידור ראש עיריית אור יהודה, דוד יוסף, וקבל על כך כי היועץ המשפטי במשרד הפנים מעכב העברת תקציבים לבית הספר ומתוך כך בשל בעיית תזרים מזומנים נותק החשמל. 

במהלך השידור, דיווח ממלא מקום ראש העיר, עוזי אהרון, כי גורם במשרד ראש הממשלה העביר הוראה לחברת החשמל לחבר את בית הספר לחשמל לאלתר. אהרון מסר כי: " אני רוצה להודות לכם על החשיפה- לצערי חוויתי מה כחודשיים ימים אין משרד בממשלה שלא קיבל תלונה ובקשה להתערב במקרה הזה. מחר היו אמורים לנתק את החשמל גם למספר גני ילדים ובזכות התוכנית הדבר נמנע".  

נתן זהבי הביע את מורת רוחו מהעובדה כי רק לאחר התערבות התוכנית חשבו לנכון גורמים במשרדי הממשלה לתקן את המצב אשר היה קיים עד כה. זהבי: " מידי פעם יש לנו בשורות טובות ולא רק רעות, שלא יהיה קר לילדים. 500 הילדים יוכלו עכשיו לשבת וללמוד בצורה נורמלית".

 

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד