חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

EIM telecom הישראלית תציג ב "Mobile World Congress" את ה-Skuku

במסגרת תערוכת Mobile World Congress שתיערך בברצלונה בחודש פברואר תציג החברה הישראלית- EIM Telecom, את ה Skuku.

 

הSkuku  הוא מתאם USB אליו מוכנס כרטיס ה SIM של הלקוח. Skuku  הוא פתרון רומינג ייחודי המשלב בין רשת הGSM הסלולרית לרשת האינטרנט ומאפשר להפוך את המחשב לטלפון הסלולרי האישי. היות והמוצר מתבסס על רשת האינטרנט אשר אינה מבדילה בין מדינות, לקוחות אשר יחברו את ה Skuku למחשב יהפכו אותו בין רגע לטלפון הסלולרי שלהם ואף יוכלו לבצע שימוש במידע הקיים בכרטיס ה SIM האישי. המשתמשים יוכלו להוציא ולקבל שיחות והודעות טקסט מכל מקום בעולם כשכל זאת בתעריפים מקומיים של ארץ המקור. גם לצד השני, למקבלי השיחה, לא תהיה כל אינדקציה לכך שמקורה בחו"ל.

 

Skuku  מעניק למשתמשיו מספר יתרונות בלעדיים ומשמעותיים: שמירת המידע הקיים

בSIM האישי במחשב, שמירה על מספר הטלפון, חיסכון בעלויות תעריפי חו"ל, קבלת ושליחת הודעות טקסט וקישור עצמאי ללא קשר למפעילי הסלולר בארץ המקור או בארץ היעד, כשכל זאת בדמות בדמות מתאם USB  נוח ונייד. בנוסף לפתרון הרומינג ייהנה הלקוח מפתרון מושלם הכולל גם תוכנת טלפוניה ותוכנת מסרים מיידים (IM).

 

לחברת Eim טלקום רשיון מפ"א בקזחסטן אשר באסיה התיכונה בשותפות עם חברה מקומית. לחברה רשיון טלפוניה ממשלת קזחסטן לפיתוח רשת קווי טלפון בכל המדינה, אינטרנט, רשת טלפונים  בין לאומית ואמצעי תקשורת אחרים. בין לקוחות החברה בישראל ובחו"ל נמנים: MCI,BT, בנק הפועלים, בנק איגוד, קומברס, צים, אפריקה ישראל, נטוויז'ן 013 ברק, בזק בינ"ל, סמייל תקשורת ועוד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד