חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

איש השיווק של שנת 2012 על פי איגוד השיווק הישראלי

איגוד השיווק הישראלי בחר בדניאל בירנבאום , מנכ"ל חברת סודה סטרים העולמית, כאיש השיווק של השנה בזכות הפיכת סודה סטרים לאחת מהחברות הישראליות הצומחות והמובילות בעולם.

דניאל בירנבאום, נבחר על ידי ועדת השיווק של איגוד השיווק הישראלי בזכות המהפך שהובילה החברה שבמרכזו שינוי התפישה הצרכנית בתעשיית המשקאות הקלים העולמית.

בנובמבר 2010 הוביל בירנבאום הנפקה מוצלחת בנסדא"ק בשווי 336 מיליון דולר. מאז צומחת החברה ושווי השוק שלה הנוכחי כ-800 מיליון דולר. ברבעון השני של 2012 דיווחה החברה על הכנסות שיא שהסתכמו ב-103 מיליון דולר. הרווח הנקי המתואם למניה עלה ב-37% ועמד על 0.52 דולר.

לאחרונה השיקה סודה סטרים את מוצריה גם בישראל בהובלתו של אפי אשל. באמצעות קמפיין שיווקי ראשון ונרחב, בהשקעה של כ-3 מיליון שקל, החברה פועלת להרחיב את הפעילות הקמעונאית שלה בארץ, בין היתר באמצעות השקת מוצרים חדשים המותאמים לצרכן הישראלי ובעזרת פעילות ענפה ברשתות מובילות כגון: שופרסל, הום סנטר, המשביר לצרכן, הריבוע הכחול, Big Box, ACE, ג'יימס ריצ'רדסון ושקם אלקטריק. בקיץ האחרון השיקה החברה, בבכורה עולמית, את קפסולות הטעמים ואף את המכשיר החשמלי החדש ה- Revolutionבעיצובה של חברת "תמוז". בנוסף, החברה הציבה בנתב"ג את כלוב הבקבוקים הישראלי, כחלק מהקמפיין העולמי. החברה שמה לעצמה למטרה להגיע בתוך 3 שנים לכל בית רביעי בישראל

ועדת השיווק של איגוד הסבירה את הבחירה:

"בירנבאום הפך את סודה סטרים מחברה גוססת לאחת מהחברות הישראליות הצומחות בעולם. בתוך כך, הוביל מהלכים שיווקיים רבים שהביאו לחיזוק ומיצוב המותג בשוק העולמי בכלל ובשוק האמריקאי בפרט. הוא הטמיע שיתופי פעולה אסטרטגיים עם רשתות ענק דוגמת וול-מארט, טארגט, מייסיס, Bed Bath and Beyond וחבר למותגים עולמיים כגון קראפט פוד. הוא השקיע בחדשנות ובעיצוב המוצר תוך שיתוף פעולה עם מעצבי-על כמו קארים רשיד ואיב בהר."

תואר איש השיווק של החודש ואיש השיווק של השנה מוענקים לאנשי השיווק שאופיינו בייחודיות ובחדשנות.  חברי האיגוד קיבלו את רשימת נבחרי החודש והתבקשו לבחור מתוכה שלושה הראויים ביותר לתואר איש השיווק של השנה. בדירוג הסופי יינתן משקל של 75% לדירוג שקבעה ועדת השיווק ו25% לדירוג החברים.

תואר איש השיווק של השנה ותעודות  הוקרה לאנשי השיווק של החודש הוענקו בכנס השיווק השנתי  שהתקיים ב15/1/13.

 

 

עבור לתוכן העמוד