חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אשת השיווק של ינואר 2013: הילה הרמולין- רונן

בנק פועלים החליט לקדם את תחום העסקים הקטנים (הלקוחות העסקיים), והשיק את מהלך "יום העסקים הקטנים". המטרה הייתה לעודד קניות בעסקים קטנים, ובכך לחזק את הקשר בין הבנק ללקוחות העסקיים. המהלך הצליח לייצר תודעה ציבורית שמקשרת בין בנק הפועלים לבין "העסקים הקטנים", המהווים את עמוד השדרה של המשק.

 

לראשונה בישראל הושק המהלך "יום העסקים הקטנים", מהלך שבמסגרתו נקראו תושבי ישראל לבצע את קניותיהם בעסקים קטנים. ההשתתפות הייתה פתוחה לכל בתי העסק הקטנים בארץ, ללא קשר לבנק שבו מתנהל חשבונם. וכ- 19,000 בתי עסק מכל הארץ לקחו חלק במהלך הייחודי.

 

"יום העסקים הקטנים" התקיים בסוף השבוע הראשון של 2013 – כחלק ממהלך אסטרטגי שבו הכריז בנק הפועלים על שנת 2012 כ"שנת העסקים הקטנים". במהלך השנה האחרונה, הציע הבנק לעסקים קטנים קרנות אשראי מיוחדות ושורה של כלים חכמים להתנהלות נכונה. הבנק השיק את מועדון CashBack, המבטיח ללקוחותיו החזרים במזומן לעו"ש על רכישות בבתי עסק, תוך התמקדות מיוחדת בעסקים קטנים, וכן עורר הבנק את המודעות הציבורית לחשיבותם של העסקים הקטנים.

 

מעבר לעמידה ביעדים וגיוס לקוחות, הבנק הצליח להשיג חשיפה רחבה למהלך ומודעות לעסקים קטנים כמהלך לאומי חוצה חברה.

 

ועדת השיווק של האיגוד, מסבירה את הבחירה: " התוצאות של המהלך עסקים קטנים מדברות בעד עצמן , למהלך נרשמו כ-19 אלף עסקים  ונמדדה מעל 80% מודעות בקרב כלל הציבור למהלך. המהלך מראה על אסטרטגיה שיווקית ברורה, ממוקדת וארוכת טווח אשר טשטשה את הגבול בין פעילות שיווקית מסחרית  לפעילות חברתית"

 

הילה הרמולין רונן, מנהלת מחלקת אסטרטגיה שיווקית, בבנק הפועלים, ניהלה עד יולי 2011 את מועדון הנוסע המתמיד והשיווק הדיגיטלי בחברת אל על .

בעלת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון  ותואר ראשון בניהול מלונאות ותיירות, בית הספר לניהול, אוניברסיטת בן גוריון .

 

עבור לתוכן העמוד