חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מנכ"ל שופרסל נבחר לאיש השיווק של יוני

אברכהן נבחר לאיש השיווק של חודש יוני על מהלך המותג הפרטי שהוביל בשנה האחרונה. המותג הפרטי של שופרסל הושק לראשונה בשנת 2006 במטרה לאפשר לצרכן הישראלי ליהנות ממוצרי צריכה איכותיים במחירים נמוכים ותחרותיים יותר כנהוג ברשתות השיווק בעולם.
 
ב-2014 החליט איציק אברכהן, לשים את המותג הפרטי של הרשת בפוקוס מסחרי ושיווקי. המשמעות הייתה הגדלה משמעותית של מגוון מוצרי שופרסל עם הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות וטעם ושמירה על פער מחירים ממוצע של  15%-25% בין מותג שופרסל למותג המתחרה המוביל בכל קטגוריה. יחד עם זאת, הוחלט על אסטרטגיה שיווקית הכוללת תקשור מאסיבי מתמשך של מוצרי מותג שופרסל שנועד לגרום לצרכן הישראלי להבין שהמותג הפרטי אינו כרוך בפשרה על איכות המוצרים או חווית קניה והוא איכותי לפחות כמו המותג המתחרה.
 
בשנה האחרונה השיקה שופרסל 261 מוצרים ובכך הרחיבה שופרסל את מספר הקטגוריות שבהן היא פועלת באמצעות המותג הפרטי, לרוב הקטגוריות הנמכרות ברשת כולל חיתולים, מוצרי חלב ואף מוצרים ייחודים כגון מוצרים אורגניים תחת המותג Green ומוצרים נטולי גלוטן..
תקציב פעילות המותג הפרטי בשנה האחרונה היווה נתח משמעותי מתקציב השיווק הכולל של שופרסל. לראשונה נעשה שימוש באמירות שקוראות תיגר על המותגים המובילים בשוק. בתוכניות הבישול המובילות ובתכנים דיגיטליים רבים שולבו מוצרי המותג הפרטי (שמן זית, מיונז, ירקות ארוזים, קמח, אורז,  שוקולד , חלב טרי ועוד).


שיקולי ועדת השיווק: "המאמצים שהשקיע איציק אברכהן בחיזוק מעמדו של מותג שופרסל בשנה האחרונה עם מעל  200 השקות של מוצרים חדשים והן באמצעות חינוך שוק מאסיבי."

עבור לתוכן העמוד