חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חזי שייב מונה למנכ"ל החדש של אופל ישראל

אופל ישראל הודיעה הבוקר על מיניו של חזי שייב למנכ"ל החדש של החברה. שייב, אשר בתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל קבוצת ניו קופל ברומניה, יחליף בתפקיד את אילן טל, שכיהן בתפקיד מנכ"ל החברה החל משנת 2010, שהיא שנת החזרה של החברה לישראל.

 

שייב (53) נכנס לתפקיד לאחר שמילא שורת תפקידים בכירים בעולם הרכב וביניהם כהונה כמשנה למנכ"ל קבוצת סמל"ת, מנכ"ל IVECO  ישראל ועוד.

שייב, יחליף בתפקיד את אילן טל, אשר כיהן כמנכ"ל החברה ב-6 השנים האחרונות. טל, ניהל את פעילות החברה בכל תהליך חזרת החברה לשוק הישראלי והינו אחד האחראים המרכזיים לחדירה המוצלחת של החברה ולהפיכתה לאחת מחברות הרכב המובילות והצומחות בישראל.

 

חזי שייב: "אני שמח להיות חלק מהמותג המצליח "אופל ישראל", אשר עשה בשנים האחרונות כברת דרך מרשימה עד הגעה להיקף מכירות של מעל-5,000 רכבים בשנה. לחברה כיום, ארסנל איכותי, מגוון ואמין בקטגוריות המובילות ויהיה מאתגר להמשיך את מגמת הצמיחה של החברה ולהנגיש את המותג אופל לציבור הרחב". 

 

המנכ"ל היוצא אילן טל: "שש השנים האחרונות היו מהמאתגרות ומהמעניינות בחיי ואני מודה על ההזדמנות שנפלה בחלקי להפוך את אופל לאחת מחברות הרכב המובילות בישראל. אני סמוך ובטוח שחזי שייב ימשיך את מגמת הצמיחה של החברה ואף יקח אותה לשיאים חדשים".

עבור לתוכן העמוד