חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אלית מן-ביטון מונתה למנהלת OTC ופיתוח עסקי אסטרטגי בטבע ישראל

אלית מן-ביטון מונתה למנהלת OTC ופיתוח עסקי אסטרטגי בטבע ישראל

אלית מן-ביטון, מונתה למנהלת יחידת ה-OTC(תרופות ללא מרשם) ולפיתוח עסקי אסטרטגי בטבע ישראל. פעילות ה-OTC אותה תוביל אלית נשענת על מותגי טבע חזקים וותיקים כגון אקמול, אופטלגין ואחרים, אשר זוכים, זה מספר שנים ברציפות, בתואר מותגי-על בקטגוריה הרלבנטית בישראל. אלית תפעל לשמר ולחזק את עוצמתם ומובילותם של המותגים, ואף להגדיל את היצע המוצרים של החברה בהתבסס, בין היתר, על הידוק שיתופי פעולה משמעותיים עם Procter & Gamble (PGT) ועם נוטרישה, המייצרת את התמ"ל נוטרילון, המותג הצומח ביותר בשוק התמ"ל בשנת 2016.

 

אבינועם ספיר, מנכ"ל טבע ישראל:"טבע ישראל, הזרוע השיווקית של טבע העולמית לשוק ישראל, צומחת דו ספרתית באופן מרשים, זו השנה הרביעית ברציפות, הן בשורת ההכנסות והן בשורת הרווח. אלית, שבמהלך כשני עשורים מילאה שורה של תפקידים גלובליים והובילה תהליכים עסקיים ואסטרטגיים בטבע, היא חיזוק עבורנו ואני בטוח כי הניסיון הרב שצברה אלית בטבע, בשילוב עם השכלתה הנרחבת בתחומים הרלבנטיים, יאפשרו לה להוביל את יחידת ה-OTCלעוד הישגים מרשימים, בד בבד עם פיתוח עסקי אסטרטגי שישיא ערך לטבע ישראל".

 

אלית מן-ביטון בעלת תואר שני במשפטים, תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, והיא אף רואת חשבון מוסמכת. בין תפקידיה השונים ניהלה אלית את מחלקת הכספים של טבע ישראל, פעילות הכספים של טבע במדינות אסיה, ניהלה את הפעילות העסקית של טבע בתורכיה ואפריקה ואף הובילה תהליכי התייעלות ואינטגרציה גלובליים.

עבור לתוכן העמוד