חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

גלי ארנון מונתה לסמנכ״לית שיווק ב- Fiverr

גלי ארנון מונתה לסמנכ״לית שיווק  ב- Fiverr

זירת המסחר לשירותים דיגיטליים עבור יזמים ועסקים קטנים ובינוניים, מודיעה על מינוי גלי ארנון לתפקיד סמנכ״לית שיווק ראשית (CMO). ארנון מביאה עמה ניסיון שיווקי וטכנולוגי עשיר, בשנתיים האחרונות כיהנה כמנכ"לית חברת Brightcom (לשעבר Ybrant Digital )  בנוסף שימשה גם כסמנכ"לית במגוון תפקידים בקבוצת 888. במסגרת תפקידה החדש תעבוד ישירות מול מנכ"ל ומייסד החברה, מיכה קאופמן.

 

"במהלך השנה האחרונה, Fiverr התפתחה באופן משמעותי וחשנו כי זה הזמן המתאים למנות מנהלת מנוסה אשר ביכולתה להוביל את מהלכי השיווק הגלובליים של החברה". אמר מיכה קאופמן, מנכ"ל Fiverr "לגלי הכישורים הדרושים בכדי להניע קדימה את חזון החברה ומשימתה, להרחיב את פעילותנו הגלובלית ולסייע לנו להמשיך ולבנות מותג בינלאומי".

 

ארנון תפקח על פעולות השיווק הבינלאומיות של Fiverr בתל אביב, ניו יורק וסן פרנסיסקו, תוביל את האסטרטגיה, התוכן והפיתוח, כמו גם את הפרסום ותחום המדיה בארצות הברית ובישראל.

 

"Fiverr מייצגת חברה וקהילה גלובלית שמשנה את הדרך בה אנשים עובדים ובונים עסקים וזו הזדמנות נפלאה לקחת חלק בשינוי המהפכני הזה", אמרה ארנון. "אני מחכה בקוצר רוח להמשיך את מה שנעשה עד כה ב Fiverr ולקדם חברה המושתתת על ערכים של חדשנות, יצירתיות וצמיחה".

 

עבור לתוכן העמוד