חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סמנכ"לית השיווק של החברה לפיתוח קיסריה נבחרה לאשת השיווק של פברואר

סמנכ"לית השיווק של החברה לפיתוח קיסריה נבחרה לאשת השיווק של פברואר

ועדת השיווק של איגוד השיווק הישראלי בחרה בשי-לי טרסר נויהאוז, סמנכ"לית השיווק של החברה לפיתוח קיסריה, לאשת השיווק של חודש פברואר 2018, בזכות פרויקט "אור ים", אשר הוביל מהפך בפיתוח הבנייה האורבני עם תפיסה תכנונית ושיווקית חדשנית. במציאות הנדל"נית הסבוכה, הצליחה טרסר נויהאוז לייצר מהלך שגרם לבאזז תקשורתי והביא עימו תוצאות שיווקיות בשטח, כשהמהלך יוצר ביקושי שיא לשכונה החדשה שמוקמת בין קיסריה לאור עקיבא. בנוסף, היא הצליחה להשתמש בפיתוחים והתייעלות שתחום הנדל"ן חווה באופן תמידי, ככלי שיווקי שהצליח לחולל שינוי בתפיסתם של האנשים לגבי חדשנות, בנייה ואיכות החיים.

 

פרויקט "אור ים"  מוקם על שטח של כ-1,070 דונם בין קיסריה לאור עקיבא, שעתיד לכלול 3,480 יחידות דיור בתמהיל מגוון של דיירים עתידיים. לשכונה קונספט תכנוני חדשני, ירוק ומקיים הבא לידי ביטוי החל משלב התכנון ועד לשלב הפיתוח והשיווק. המהלך השיווקי פורץ הדרך של החברה מהווה דוגמא ומופת של יזמות עסקית-פרטית לטובת תושבי האזור (והמדינה) ויתרום בלא ספק לרווחת התושבים באזור. פרויקט "אור ים" תפס תאוצה בחודשים האחרונים כאחד ממתחמי הענק שישנו את מפת הביקושים באזור כולו. השקת הפרויקט הציגה שכונת מגורים בתכנון אורבני מוקפד, שזכתה להצלחה רבה כבר בשלב השיווק.

 

 זו הפעם הראשונה בישראל, שתהליך המיתוג של פרויקט מבוצע עוד טרם מכירת הקרקע ליזמים, והתחלת הביצוע בשטח. הקמפיין סיפר את סיפורה של 'אור ים' ופנה לכלל הציבור ולא רק ליזמים כשמטרותיו היו: למתג, לבדל ולמצב את המתחם כולו, לבנות לראשונה בישראל ״תשתית מיתוגית״ לחברות היזמיות שיפעלו בשכונה, לשמור על צביון אחיד ולמקסם את היתרון לגודל, לייצר לידים ומאגר לקוחות פוטנציאליים ליזמים ולייצר לחברה לפיתוח קיסריה פרמיה במחיר על הקרקע. כל מטרות הקמפיין הושגו ובגדול וסיפורה של "אור ים" נחשב להצלחה מסחררת ומהפכנית. הקמפיין הייחודי זכה לחשיפה אדירה בזכות מהלכי פרסום ויחסי ציבור, ויצר רמת מודעות גבוהה לפרויקט ושיח רב ברשת. הקמפיין אף יצר רשימת מתעניינים של מעל ל-10,000 איש , שלמעשה משמשת את היזמים שבונים בשכונה.

 

משיקולי ועדת השיווק: " שי-לי טרסר נויהאוז והחברה לפיתוח קיסריה התמודדו במגרש משחקים רווי שחקנים שלא פשוט לשחק בו והצליחו לייצר מהלך שבו כל הצדדים מרוויחים, בחוכמה ובהבנה של רצונות הלקוח. החברה הצליחה לייצר ערך מוסף למוצר שלה – ואפשר לראות זאת בכך שכל מטרות הקמפיין צלחו והביקוש לשכונה היה גבוה מהמצופה. המהלך טיפל בבעיית הדיור והשתמש בה כדי להפוך אותה להזדמנות ולכן הוא בהחלט ראוי להערכה ולציון".

עבור לתוכן העמוד