חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אבן נייר ומספרים הפיקה קייטה לחברת Zerto

הקייטנה של Zerto אשר בשנתיים האחרונות מנוהלת ע"י חברת אבן נייר ומספרים, המתמחה בהפקת קייטנות ואירועים לילדים, היא חלק מטרנד שהולך ומתעצם בקרב חברות ההייטק, וחברות ממגזרים נוספים, במשק הישראלי, וראשיתו לפני כ- 10 שנים, עם החברות קומברס ואמדוקס.

 

Zerto, המעסיקה  כ- 700 עובדים, מתוכם 250 בישראל, במשרדי החברה בהרצליה פיתוח, מפעילה  השנה לא פחות מ- 150 ילדים, במסגרת קייטנה בת 7 ימים.  הקייטנה, מטבע הדברים, מתקיימת בימים האחרונים של החופש הגדול, כאשר כל הקייטנות בשוק הסתיימו, הילדים משועממים בבית וההורים נואשים.

 

"העובדים שלנו, כלומר ההורים, מספרים שהילדים מחכים, כל החופש הגדול, לפגוש את החברים שפגשו בקייטנה של שנה שעברה" אומרת ליאת נחמני, סמנכ"לית משאבי אנוש ב- Zerto. "מספר הילדים גדל מקייטנה לקייטנה,  והשנה כבר התלבטנו האם לקיים את הקייטנה מחוץ לכותלי המשרד. אבל כחברה ששמה דגש על משפחתיות הבנו כי עצם הנוכחות של הילדים במשרדי החברה, מקרבת אותם לעולם התוכן של ההורים ולמשפחת Zerto  בכלל. הם לומדים להרגיש שייכים למקום שמהווה חלק כל כך משמעותי בחיים של ההורים שלהם."

 

"הקייטנה היא חלק מן ה- DNA שלנו" מוסיפה  שרית רותם, מנהלת הרווחה ב- Zerto. "העובדים כולם נרתמים ומתרגשים לקראתה, וההורים אגב, מתקשרים אלי כבר מאפריל, לרשום את הילדים. חלקם אגב, מבקשים להעביר תכנים וסדנאות בעצמם, כמו שקורה השנה, עם שני מפתחים,  אשר מעבירים תרגול יוגה ואימון כושר."

עבור לתוכן העמוד