חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סמנכ״ל השיווק של קבוצת רנואר וטוונטיפורסבן

מישל תמיר. צילום: רפי דלויה

מישל תמיר אשר שימש כסמנכ״ל השיווק בקבוצת האופנה המובילה רנואר וטוונטיפורסבן עתיד לסיים את תפקידו בסוף דצמבר 2018.תמיר אשר ניהל את מחלקת השיווק של הקבוצה בשמונה השנים האחרונות היה שותף מרכזי בהצלחתם של מותגי הקבוצה וביסוס המובילות של קבוצת רנואר בזירת האופנה הישראלית.

 

לצד הפעילות השיווקית הענפה של מותגי הקבוצה, תמיר היה זה שהקים והוביל את מערך הדיגיטל והמסחר האלקטרוני של המותגים רנואר וטוונטיפורסבן.

 

מישל תמיר: "בתום שמונה שנים בקבוצת רנואר הגיע הזמן שלי לפרוש ולפנות לאתגרים חדשים. עולם השיווק מצוי בימים אלו בתהליך מרתק של טרנספורמציה דיגיטלית עם הטמעתן של שיטות עבודה וטכנולוגיות חדשות ואני נלהב לרתום את הניסיון העשיר שרכשתי בענף האופנה למיזמים חדשים בתחום השיווק והמסחר האלקטרוני. אני מלא גאווה וסיפוק בהישגים אליהם הגעתי במסגרת התפקיד המרתק ואסיר תודה על ההזדמנות אשר ניתנה לי להיות חלק ממשפחת רנואר".

 

מקבוצת רנואר נמסר: " מישל היה מעמודי התווך בקבוצת רנואר טוונטיפורסבן ותרם רבות להצלחתה של החברה לנוכח האתגרים הרבים והתחרותיות המאפיינים את ענף האופנה. אנו מאחלים למישל הצלחה רבה גם בהמשך דרכו המקצועית".

עבור לתוכן העמוד