חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת שופרסל וגוליבר מינו את מירב אתרוג בר למנכ"לית שופרסל Travel

צילום: ערד סלוצקי

מירב אתרוג ברמונתה למנכ"לית "שופרסלTravel" חברת התיירות אשר הוקמה בשותפות של קבוצת שופרסל וקבוצת גוליבר. החברה תנהל פלטפורמת תיירות אינטרנטית להזמנת טיסות, מלונות וחבילות נופש בארץ ובחו"ל. אתר התיירות יציע לחברי מועדון שופרסל הצעות ערך מועדפות ומותאמות אישית. למירב אתרוג בר ניסיון נרחב בניהול והובלת מערכי שיווק ודיגיטל. בתפקידה האחרון כיהנה כסמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי של ידיעות אחרונות, קודם לכן ניהלה את חברת "עברית" – חנות הספרים הדיגיטליים.

 

חברת שופרסלTravel  צפויה להשיק את הפלטפורמה האינטרנטית שלה בחודשים הקרובים. חברה זו תאפשר לשופרסל ולגוליבר למנף את יתרונותיהן, שופרסל עם מועדון לקוחותיה, ערוצי ההפצה והשיווק וערוצי הדיגיטל הנרחבים שלה, וגוליבר עם המובילות שלה בשוק התיירות ויכולותיה הדיגיטליות בתחום זה.

 

יו"ר שופרסל Travel, איציק אברכהן: "אני שמח על בחירתנו במירב אתרוג בר לתפקיד מנכ"לית שופרסל travel. אני משוכנע כי ניסיונה הרב בתחום השיווק ובתחום ה-e-commerceיבואו לידי ביטוי וימנפו את חברת  התיירות, שהקמנו בשותפות של שופרסל וגוליבר, כמו גם יאפשרו לנו להציע הצעות ערך כדאיות לחברי מועדון שופרסל".

 

מנכ"לית שופרסל Travel, מירב אתרוג בר: "אני שמחה להצטרף לשופרסל travel ומודה על ההזדמנות שניתנה לי להוביל את החברה החדשה בענף התיירות הישראלי. אני בטוחה ששילוב היכולות של שופרסל עם אלו של גוליבר יתנו לנו דחיפה חזקה בכניסתנו אל השוק, וכך נוכל להיטיב עם ציבור לקוחותינו".

עבור לתוכן העמוד