חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עו"ד נעמי אסיא נבחרה לאחת מעורכות הדין המשפיעות בהיי טק

עו"ד נעמי אסיא נבחרה לאחת מעורכות הדין המשפיעות בהיי טק

עולם ההיי טק מספק הזדמנויות לא רק למתכנתים וליזמים, אלא גם פיתח סביבו תעשייה שלמה של נותני שירותים. אתר מלומדות, המוקדש לדירוג עורכות הדין המובילות, כל אחת בתחומה, בחר את  עו"ד נעמי אסיא נבחרה באחרונה כעורכת הדין המשפיעה ביותר בתחומי ההיי-טק והסייבר. מזה כ-31 שנים, מתמחה המשרד שהקימה עו"ד אסיא בתחומי הקניין הרוחני, דיני המחשבים ודיני האינטרנט, ומייצג חברות וארגונים גדולים במשק. היא בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב וחברה בלשכת עורכי הדין מאז 1981.

עורכות דין נוספות ברשימה, הן נתלי נוי, העוסקת בתחומי הסטארט-אפים וההשקעות, נעמי לנדאו, שייצגה את מני נפתלי, ומתמחה בדיני עבודה, טלי ירון אלדר, לשעבר נציבת מס הכנסה, ותנ"צ (בדימוס)זיוה אגמי, לשעבר ראשת יאח"ה – היחידה הארצית לחקירות הונאה במשטרה, במשפט פלילי.

במסגרת שלל תפקידיה, עו"ד אסיא משמשת כיו"רית הסניף הישראלי של אגודת ALAI וכסגנית יו"ר ועדת הגישור והבוררות של אגודת ITechlaw. היא אף חברה בארגון אירופי של משרדי עורכי דין, שנותן מענה למבוטחים בפוליסת סייבר ב-72 השעות הראשונות שלאחר המתקפה, חברה באגודה הבינלאומית לסימני המסחר והנציגה בישראל של האגודה הבינלאומית לחוק המחשב. כמו כן, היא משמשת כיועצת המשפטית של BSA – ארגון שפועל נגד הפרת זכויות יוצרים של חברות טכנולוגיה. משרדה פועל גם בנושא הפרטיות ומייעץ לארגונים כיצד להתמודד עם תקנות ה-GDPR של האיחוד האירופי, שעוסקות בתחום זה.

לדברי עו"ד אסיא: "המשרד ואני מאוד שמחים על הבחירה, מדובר בכבוד למשרד ולי באופן אישי".

עבור לתוכן העמוד