חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מור פסו מונתה לתפקיד סמנכ"ל שיווק של קסטרו לצד מינויים נוספים

צילום: זוהר שטרית

גבי רוטר, מנכ"ל קבוצת קסטרו אמר: "לאחר המיזוג של קסטרו–הודיס, בה הפכנו לקבוצת האופנה המובילה בישראל המחזיקה במותגי האופנה האהובים ביותר בישראל : קסטרו, איב רושה, הודיס, אורבניקה, קרולינה למקה, טופטן ואקססורייז,  אנו ממשיכים בצמיחה של הקבוצה ומתחדשים בדור העתיד, עם שורת מינויים בכירים חדשים של אנשי מפתח צעירים ובכירים בתחומם.

 

"בשנת 2019 אנו עומדים לקראת השקות גדולות בתחום הדיגיטל לחלק ממותגי הקבוצה, כניסה של מותגים חדשים לישראל ופריצת קרולינה למקה לשוק האמריקני והישראלי בשיתוף עם קים קרדישאין. כמו כן, נמשיך להרחיב ולפתח את רשת החנויות של כל המותגים תוך הקמת חנויות חדשות, הרחבה של חלק מהחנויות, שיפוץ ועדכון חנויות בקונספט עיצוב חדשני.

"אנו גאים להמשיך לפעול להובלת האופנה בישראל, תוך התחדשות בדור העתיד, עם תוספת כח משמעותית לחיזוק המותגים והתפתחותם עם ההון האנושי הטוב ביותר"

 

 

בין המינויים החדשים:

מור פסו התמתנה לסמנכ"לית השיווק של קסטרו חברת הנהלה בקסטרו. זהו תפקיד חדש בקבוצה ופסו תכנס  לתפקידה בשבועות הקרובים. פסו (35 נשואה +  2 מת"א), שימשה לאחרונה כסמנכ"לית השיווק של דלתא.

 

אורי גורן התמנה לסמנכ"ל דיגיטל של קסטרו וחבר הנהלה בקסטרו. גורן נכנס לתפקיד חדש לקראת פעילותה הענפה של קסטרו בתחום הדיגיטל, גורן (44 נשוי +  2 מרעננה), שימש בשלוש השנים האחרונות כמנהל הדיגיטל של חברת התעופה אל-על.

 

נגה פלוטניק מתמנה למנכ"לית רשת מותג הקוסמטיקה הבוטנית הצרפתי איב רושה yves rocher. פלוטניק (34 נשואה + 2 מתל אביב ) שימשה ב - 11   שנים האחרונות כמנהלת יחסי הציבור בקסטרו.

 

עדי אוראל מתמנה לתפקיד חדש בקבוצה של מנהלת איקום של אורבניקה וקיקו מילנו בישראל.  עדי אוראל  (39 מת"א), שימשה עד כה כסמנכ"ל הסחר של קבוצת דלתא.

 

עליזה זילברמן  - מתמנה לתפקיד חדש בקבוצה כמנהלת איקום של קרולינה למקה ישראל.

זילברמן (38 נשואה + 1 מכפר שמריהו), שימשה עד כה מנהלת הדיגיטל והאיקום של רנואר.

 

יהונתן לי – מתמנה לתפקיד חדש בקבוצה כמנהל איקום של טופ-טן.

לי (בן 26 מת"א), שימש עד כה כמנהל איקום של חברת פאנקי פיש, ובשנה וחצי האחרונות עבד באקוואדור.

 

אסנת ליאון – מתמנה לתפקיד חדש בקבוצה כסמנכ"לית קולקציית אורבניקה.

ליאון (בת 38 מת"א), שימשה עד כה כסמנכ"ל סחר עיצוב ורכש בדלתא.

 

הדסה וולפרט  - התמנתה למנהלת דיגיטל של מותג הקוסמטיקה הבוטנית הצרפתי איב רושה yves rocher. וולפרט (בת 38 נשואה +  2 מת"א). שימשה עד כה כמנהלת שיווק של רשת רי-בר.

 

במסגרת המהלך גם הסטודיו לעיצוב עובר התחדשות וריענון ומצטרפים 5 מעצבים חדשים.

עבור לתוכן העמוד