חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דודי דאבוש מנהל השיווק של מתחם שרונים יקודם לתפקיד מנכ"ל המתחם

דודי דאבוש מנהל השיווק של מתחם שרונים יקודם לתפקיד מנכ"ל המתחם

דודי דאבוש (40) לתפקיד המנכ"ל של מתחם שרונים במעבר טבעי שמסמן את החזון והתהליך האסטרטגי של הקבוצה.

 

דאבוש, שימש בשבע שנים האחרונות כמנהל השיווק והיה שותף פעיל בבניית האסטרטגיה והניהול השוטף של מתחם שרונים. כחלק מתפקידו הכיר את כל העסקים שבמתחם, את העובדים ובקיא בכל התהליך ששרונים עובר בימים אלו כדי להיות מתחם קמעונאי מוביל וחדשני.

 

לדברי אור קופרלי מבעלי המתחם והמנכ"ל היוצא: "אנו מברכים על מינויו של דודי דאבוש למנכ"ל מתחם שרונים וגאים בהובלת מינויים חדשים בזירה הניהולית, אני סמוך ובטוח ביכולותיו של דודי להמשיך ולהוביל את התוכנית האסטרטגית ומאחל לכל שדרת הניהול החדשה הצלחה רבה ". 

 

לתפקיד מנהלת השיווק החדשה תיכנס עינת סקפה שוורץ (37) שהגיעה מעולם התוכן, השיווק והפקות אירועים בקבוצת זאפה.

 

כדי לזהות הזדמנויות בענף הקמעונאות וליצור בידול למתחם שרונים נפתח תקן לתפקיד חדש סמנכ"ל פיתוח עסקי אותו יאייש שלומי אלישר (39) שהגיע מקבוצת NMC בה עסק בניהול אישי של אומנים מובילים. עם הכניסה לתפקיד הקים וניהל שלומי את פרויקט הקמת FOOD UP- זירה קולינרית חדשה במתחם ועובד על פרויקטים נוספים שיעניקו חווית קניה טובה עוד יותר לצד בידול בשוק המתחרים.

 

במקביל בימים אלו הוקמה יחידת ניהול דיגיטל רוחבית אשר תיתן מענה לכל החברות בקבוצת חצי חינם, מתחם שרונים והעסקים שבמתחם בינהן. המטרה לחזק את הנכסים הדיגיטליים, לרכז את תקציבי המדיה של הקבוצה ודרכם להגדיל מכירות גם לחברות ולשותפים העסקיים.

את היחידה תנהל סיוון פישלר (38) שבתפקידה הקודם ניהלה את מחלקת הקריאייטיב והאסטרטגיה באתר וואלה! NEWS ובעברה ניהלה אופרציות מסחריות באתר YNET

עבור לתוכן העמוד