חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לירון ברזילי מונתה למנהלת שרשרת האספקה של "חקלאי גרנות"

בתפקידה תהיה לירון אחראית על מערך הלוגיסטיקה וההפצה בשוק המקומי ובייצוא, לרבות ניהול שרשרת האספקה מול בתי אריזה חיצוניים
לירון ברזילי צילום: אילן לופו (הגדל)
לירון ברזילי צילום: אילן לופו

שחקנית חיזוק חדשה מצטרפת ל"חקלאי גרנות". לירון ברזילי (40), מונתה למנהלת שרשרת האספקה של החברה, המתמחה בשיווק, מכירה והפצה של פירות וירקות לרשתות המזון. בתפקידה תהיה לירון אחראית על מתן שירותי לוגיסטיקה ותכנון עבור "חקלאי גרנות", במטרה לאפשר עבודה בצורה היעילה ביותר והמקצועית ביותר, לרכז את הידע בגוף אחד ולבצע שיתופי פעולה על מנת להוזיל בעלויות הלוגיסטיקה בצורה משמעותית ובכך לשפר את השירות ללקוח. לירון, חברת קיבוץ ברקאי (מקיבוצי גרנות), נשואה + 3 ילדים, שימשה בתפקידה הקודם כמנהלת צוות אספקות וכמנהלת ביקושים וייבוא וייצוא של חברת "קימברלי קלארק ישראל".


לדברי תמיר בושניצקי, מנכ"ל "חקלאי גרנות שוק מקומי", בימים אלה בונה החברה מחדש את מחלקת הלוגיסטיקה ומבצעת שינוי של המבנה הארגוני, תוך ביצוע שיתופי פעולה עם בתי אריזה חיצוניים ובניית תהליכים חוצי ארגון שיאפשרו שקיפות במערכות לכל הגורמים. "שרשרת האספקה תאפשר לחברות הקבוצה להתמקצע כל אחד בתחומו – מכירות, גידולי שדה ותפעול תוך מענה לכל הצרכים הנדרשים מסביב. אנו מברכים על הצטרפותה של לירון ברזילי אלינו ובטוחים שניסיונה הרב בתחום הלוגיסטיקה ישרתו אותנו היטב".


עבור לתוכן העמוד