חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ארז גולדשטיין מתמנה לנשיא אינטגריטי תוכנה - אורן קרוג שניהל עד כה את חברת Matrix DevOps יחליף אותו בתפקידו כמנכ"ל החברה

אורן קרוג. צילום - סאם יעקובסון (הגדל)
אורן קרוג. צילום - סאם יעקובסון

ארז גולדשטיין ייסד את אינטגריטי תוכנה בשנת 2011 ולפני כשלוש וחצי שנים מכר 65% ממניותיו לחברת מטריקס. אינטגריטי תוכנה עוסקת בייצוג פורטפוליו רחב של מוצרי תוכנה בעולמות אבטחת המידע ותשתיות תוכנה ומספקת מוצרים ושירותים לכ-300 לקוחות ממגוון מגזרים בשוק הישראלי. 

בהתייחס לתפקיד החדש אמר גולדשטיין: ״אני מסיים את תפקיד המנכ״ל בתחושת סיפוק גדולה. הקמת החברה והבאתה להצלחה וביצועי שיא בשנים האחרונות היוו עבורי מסע אישי והתפתחותי משמעותי ותמיד יהיו חלק בלתי נפרד ממני. כנשיא החברה אני אמשיך בחלקיות משרה ללוות אותה ואת אורן בתפקידו כמנכ״ל. אורן הוא מנהל מצויין ואני משוכנע בהצלחתו בהובלת אינטגריטי לשיאים חדשים.  באשר לי, אני מתכוון להרחיב עיסוקיי בלימוד והנחייה של ״חשיבה הכרתית״ (״ימימה״), בתחביבים אישיים כמו הדרכת טיולים והתנדבות במסגרות שונות."

המנכ"ל החדש של אינטגריטי תוכנה, אורן קרוג, אמר: "לאחר 4.5 שנים כמנכ"ל משותף בחברת Matrix DevOps  אני נרגש להצטרף לחברת אינטגריטי תוכנה ולמסע חדש בקריירה שלי. בשנים האחרונות הובלתי כמנכ"ל משותף, יחד עם אסף קיויתי, את חברת Matrix DevOps להישגים רבים, לפריצת גבולות ולתוצאות שיא. מטריקס היא העבודה הראשונה שלי ואין שמח ממני להמשיך לצמוח בחברת מטריקס בדרך בה התחלתי לפני 16 שנים. אסף קיויתי, שותפי לדרך ולעשייה, ימשיך להוביל ולנהל את פעילות מטריקס DevOps. בתפקידי החדש, אני מתכוון להמשיך ולהרחיב את פעילות אינטגריטי בהכנסת מוצרים חדשים בעולם הענן, באבטחת מידע ובתשתיות ולהמשיך את התרחבותה וצמיחתה של החברה בעזרת המצוינות שכבר טבועה ב-DNA שלה. אני שמח על ההזדמנות ומתרגש לקראת האתגרים העומדים בפניי."

מנכ"ל מטריקס, מוטי גוטמן, מסכם: "חברת אינטגריטי נמנית על ההשקעות הטובות שביצעה מטריקס. ארז הקים חברה לתפארת שהמשיכה לצמוח ולהתפתח תוך שמירה על מצוינות וצביון משפחתי. שאפו גדול לו על כך. ארז ממשיך לשמש באינטגריטי כנשיא החברה עם כניסתו של אורן לתפקיד המנכ"ל.

אורן קרוג הוא מהמנהלים הצעירים והמבטיחים במטריקס עם הישגים מרשימים בתחום המכירה והתמיכה במוצרים ואספקת שירותי תכנה. אני סמוך ובטוח כי אורן הוא האדם המתאים ביותר להוביל מעתה את החברה לשיאים חדשים."

עבור לתוכן העמוד