חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מוטי ורסס דובר הילטון פורש אחרי 34 שנים בתפקיד

מעתה ייתמקד בייעוץ תקשורתי לגופים בתחום התיירות עם דגש על הפקת קטעי וידאו חדשותיים קצרים תחת המותג: TRAVEL FLASH TIPS
מוטי ורסס. תמונה באדיבות המצולם (הגדל)

אחרי 34 שנים בתפקיד, מוטי ורסס דובר ומנהל יחסי הציבור של רשת הילטון הבינלאומית בישראל הכריז היום על פרישתו. לדבריו יתמקד עתה בייעוץ תקשורתי לגופים בתחום התיירות עם דגש על הפקת קטעי וידאו חדשותיים קצרים תחת המותג: TRAVEL FLASH TIPS - מוצר בשפה האנגלית בו הוא יציג הצעות לטיולים ברחבי הארץ ובעולם עם המלצה על מקומות אירוח, ספא, יקבים, אתרי תיירות וכד.


ורסס שיגר היום לאורחי הילטון ועובדי המלונות שהכיר במהלך השנים קליפ וידאו עם דברי פרידה בהם הוא מסכם את שנות עבודתו.


עיקרי הדברים מצורפים להלן:

היי לכולם ... אני מסיים פרק נפלא בחיי, במהלכו הייתי חלק ממשפחת הילטון: כן ... אפילו דינוזאורים כמוני מפנים את הבמה. המסע המופלא שלי עם הילטון החל מזמן. רונלד רייגן היה נשיא ארה״ב. מיכאיל גורבצ'וב היה מנהיג ברית המועצות. הודעות לעיתונות הודפסו במכונות הכתיבה ונשלחו באמצעות פקס. שיחות טלפון נעשו באמצעות המכשיר המוזר עם החוגה. מפתחות החדרים היו עשויים פלדה. זמנים שונים.


״תודה לך הילטון על המסע הזה. בתקופה זו הייתי אחראי יחסי הציבור של 6 מלונות בישראל. ראיתי אורחים ברגעים המאושרים שלהם, תמיד חוגגים או נהנים מזמנים מופלאים בבתי המלון שלנו. והתמזל מזלי לפגוש כמה מהאנשים המשמעותיים ביותר שניתן לחשוב עליהם. מנהיגי ישראל שעיצבו את פני המדינה הזו בשנים אלה וחקקו את תרומתם בדפי ההיסטוריה. כוכבי קולנוע של סרטי קולנוע וסדרות טלוויזיה שהערצתי שניתן היה לראותם רק בבתי קולנוע או מעל מסכי טלוויזיה מגושמים בשחור לבן ובהמשך בטלוויזיות עם מסך שטוח. מוזיקאים שהערצתי כל חיי וחסכתי כסף לקנות את התקליטים שלהם כשהייתי נער. מאוחר יותר צפיתי בהם ביוטיוב, או נסעתי ברחבי העולם לצפות בהם בקונצרטים. אגדות ספורט, בעיקר של כדורגל, שכל כך אהבתי מאז שהייתי ילד קטן ובמהלך השנים נסעתי עם ילדיי לראות אותם ממש ברחבי אירופה".


לדבריו הרגע המרגש שלא ישכח לעולם במהלך עבודתו הוא הפגישה בהילטון תל אביב באסטרונאוט ניל ארמסטרונג, האדם הראשון שהלך על הירח, יחד עם הגברת רונה רמון, אלמנתו של האסטרונאוט הישראלי הראשון - פגישה אותה סייע לארגן בשנת 2007.עבור לתוכן העמוד